#آبان_ادامه_دارد همایش سامانه همبستگی ملی ایرانیان در تاریخ ۲۴ آبان (۲۴ نوامبر ۲۰۲۰) با حضور بیش از ۲۵۰ آزادی و دموکراسی خواه اتحاد گرا در تالار زوم سامانه همبستگی ملی ایرانیان برگزار شد.

 

بندهای (مفاد) مشترک که همپیوندان سامانه همبستگی ملی ایرانیان با توافق بر این مفاد همکاری خود را آغاز کردند و آنرا بصورت مستقلانه و شبکه ای ادامه می دهند، اولین دستاورد این همپیوندی برگزاری همایش گرامیداشت یاد جانبخشان راه آزادی ایران در آبان خونین ۱۳۹۸ خورشیدی بود:

“مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی”
ما بخشی از نیروهای مردمی هستیم که بر اساس خرد جمعی گردهم آمده ایم تا در یک ائتلاف ملی, نظام ضدانسانی و ضد ایرانی جمهوری اسلامی را سرنگون کرده و با همفکری و همیاری یکدیگر بسترهای یک نظام دموکراتیک را در ایران مستقر سازیم.
برای رسیدن به این هدف بزرگ انسانی و ملی، نیازمندیم که چارچوب همکاریها و تا حدی مسیر راه را مشخص نماییم. آنچه که ما به توافق رسیدهایم، اصول مطلقه نمیدانیم و آماده و پذیرای نظرات و دیدگاه های تکمیلی هستیم.
مفاد پایبندی و باورمندی
1- براندازی حکومت جمهوری اسلامی در ایران
2- رسیدن به بسترهای یک نظام دموکراتیک، مبتنی بر اعلامیه جهانی حقوق بشر و کنوانسیون های الحاقی آن
3- جدائی دین و ایدئولوژی و تفکرات مطلق گرا( از نهادهای حکومتی)
4- حفظ تمامیت ارضی و استقلال سیاسی کشور
5- سیستم سیاسی آینده کشور، غیر متمرکز و شکل حکومت در مجلس موسسان توسط نمایندگان مردم که بر اساس بیانیه بین المجالس 1994 پاریس انتخاب شده اند، در یک رفراندوم سراسری به تائید مردم ایران رسیده باشد، تعیین گردد.

با توجه به این چارچوب باورمندی و همکاری، ما جهت رسیدن به هدفهای زیر، با هم و با هر نیروی دموکرات همکاری و همراهی میکنیم؛
1- تلاش در بهم پیوستن نیروهای دموکراتیک، جهت سرنگونی و رسیدن به بسترهای یک نظام دموکراتیک
2- کوشش در جهت آزادی، حمایت و پشتیبانی از کلیه زندانیان سیاسی ، اعتقادی و خانواده های آنان
3- لغو جرم سیاسی و عقیدتی، اعمال شکنجه و حکم اعدام به هر صورت و به هر اتهامی که به زندانیان زده میشود.
4- حمایت و پشتیبانی از کلیه جنبشهای سیاسی برانداز و مدنی از جمله جنبش کارگران و مزدبگیران، زنان، دانشجویان و …
5- رفع هر گونه تبعیض جنسیتی، قومی، نژادی، اعتقادی و فرهنگی
6- برداشتن قدمهای استوار و موثر در تشکیل ائتلاف ملی یا کنگره ملی برای رسیدن به هدفهای یاد شده بالا.

لازم به تاکید است ما نمیگوئیم به ما بپیوندید، به هم بپیوندیم که هدف ما بهم پیوستن است تا با هم بتوانیم آینده و زندگی بهتری را برای خود و نسلهای آینده فراهم سازیم.

سامانه همبستگی ملی ایرانیان
همکنون
متشکل از ۱۲ گروه و سازمان و انجمن سیاسی و‌مدنی که از آبان ۱۳۹۹ خورشیدی به همپیوندی رسیدند و در جستجوی همپیوندی با دیگر ایرانیان هستند که این مفاد (بندها) را برای همکاری می پذیرند.

سامانه همبستگی ملی ایرانیان

۲۴/ آبان / ۱۳۹۹ خورشیدی

Nov/14/2020

@mansoor1999

همایش سامانه همبستگی ملی ایرانیان در تاریخ ۲۴ آبان (۲۴ نوامبر ۲۰۲۰) با حضور بیش از ۲۵۰ آزادی و دموکراسی خواه اتحاد گرا در تالار زوم سامانه همبستگی ملی ایرانیان برگزار شد.یا امانه همبستگی ملی ایرانیان با همپیوندی برابر حقوق بیش از ۱۲ گروه کوچک و بزرگ سیاسی-مدنی ۲۴ آبان در همایش زوم سامانه همبستگی ملی ایرانیان برگزار شد.
فراخوان ، مفاد (بندهای) مورد توافق و ویدیو های این همایش اتحاد گرایان و اسامی گروه های همپوند بزودی انتشار خواهد بافت.
جنبش همبستگی ستمدیدگان دادخواه و دبیران خبرگراز جمله تلاشگران برگزاری این همایش بودند. گروه ها و شخصیت های با ارزش ایرانی ی دیگر هم در جریان این همپیوندی قرار گرفتند و ما می خواهیم که با پذیرش مفاد همکاری گروه های دموکراسی خواه ایرانی به ازادی بپیوندیم.
جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران
#غذا_نیست_ترس_نیست
#نه_به_اعدام
#قیام_نزدیک_است
#نه_به_جمهوری_اسلامی

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: