آب به جای بنزین و گازوئیل ، چراخود روها سرطان می گیرند.

ویدیو ها

در قسمت انبار ومنبع ذخیره پمپ بنزین  های ایران حجم زیادی از منابع را که اکثر قدینی و زیر زمینی هستند، اب پرکرده است. آب ناشی از باران و برف یا شستشوی محوطه های پمپ بنزین ها ! در محیط های خشک وکم باران هم صاحبان ویا کنتراکتور های پمپ های فروش سوخت های مختلف ، گاهی عمدا اب را به داخل منابع پمپ بنزین ها می گیرندو حجم قایل ملاحظه ای از منبع های سوخت را پر از اب می کنند.  این ها مشاهدات قسمت های فنی همه نهادهای حکومتی مرتبط با این معضل است. اما گویا در یک همکاری اقتصادی و سیاسی تمام مدیران مربوطه در تمام مراکز مربوطه چشم وگوش خود را بر روی این مشکل خطرناک بسته اند. مشکلی که از نظر اقتصادی یک کلاهبرداری در سطح ملی به شمار می رود. که 1-  سالیانه ملیارد ها دلار از جیب مصرف کننده سوخت های فسیلی در ایران به جیب حکومت ، بازرسان شرکت نفت،و مدیران بخش های بازرسی و مدیران بخش های مختلف حمل ونقل کشور اعم از شهرداری ها، وزارت خانه های مربوطه، سازمان محیط زسیت شرکت ها وسازمان های اتوبوس رانی ،، مینی بوسرانی، اتحادیه های حکومتی تا کسی ران ها و خلاصه هر نهادی که به نوعی به مساله فروش ونظارت بر سوختها و نحوه نگهداری ومصرف ان در کشور نربوط می شوند، در این کلاهبرداری از مردم سهیم هستند. رسیدگی به این پرونده در طی 40 سال گذشته می تواند ارقامی بالاتر از هر اختلاس و کلاهبرداری حکومتی را به نظر هم میهنان برساند. امیدواریم که کارشناسان سایت خبر گر بتوانند رقمی نسبی وتخمینی از این جنایت تاریخی را تعیین کنند.  2- تجاوز اشکار به حقوق مصرف کننده که از نظر اخلاقی و از نظر غش در معامله رفتار حکومتیان را با مردم در این رابطه بر ملا می کند. به نظر می رسد در هر دادگاه واقعی حقوقی ملی وبین المللی قابل رسیدگی باشد. نیاز به وکلایی انسان دوست ومسوول دارد. 3- تجاوز اشکار به سلامتی مردم ایران وجهان. وقتی چنین سوخت الوده وغیر استانداردی روزانه توسط ملیونها خود رو در کشور می سوزد ، سطح وحشتناک بالای تولید الودگی محیط زیست وهوا را در تمام ایران و حتا تاثیر ان بر جو وهوای همه کشور های همسایه وجهان را می توان مورد شکایت بررسی قرار داد. یکی از علت های اصلی هوای الوده که باعث مرگ ومیر روزانه صدها ایرانی واحتمالا ده ها غیر ایرانی در کشور همسایه میشود ، همین مصرف سوخت های فسیلی غیر استانداردو آبکی است. خانواده های همه مردمام ایران حق دارند در یک پروسه ملی از تمام مدیران حکومتی طی 40 سال گذشته شکایت داشته باشند. وخواهان پول دیه وپول خون عزیزانشان باشند که بدلیل بیماری های سرطان، سکته های قلبی ، عفونت های ریوی و سایر بیماری های مربوطه  که پزشکان متخصص مردمی می توانند روشن تر آن بیماری ها را مشخص کنند،باشند.  4- هزینه هزاران ملیاردی که در طی چهل سال گذشته مردم ایران به علت موارد نقص فنی  خود روهایشان  در رابطه با موارد مربوط به مشکلات  سوخت و سازو هزینه های جنبی ان پرداخته اند، می تواند بخش دیگری از مطالبات برحق مردم ایران در رابطه با این سو مدیریت وسو استفاده ازاعتماد مردم  باشد.

این مطلب پیش مقدمه ای است بر طرح این مطالبه ملی در رابطه با تقلب در سوخت رسانی، که توسط حاکمان در طول  40 سال گذشته در رابطه  با سوخت رسانی به خود روهای مردم روا  داشته اند. حداقل بخشی از این خسارات را می توان از طریق توقیف اموال این حاکمان چهل ساله، و در راس همه اموال خانواده خمینی، خامنه ای، رفسنجانی و سپس بقیه کسانی که در این 40 سال در سطوح مدیریت های بالای کشورشرکت کرده اند ،و با سکوت خود پیرامون این امور کشور را به ورطه هولناک کنونی کشانده اند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران

تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران امروز چهارشنبه ۶ بهمن‌ماه کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران در اعتراض به عدم دریافت حق و حقوق قانونی خود و عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در محوطه شرکت دست به تجمع زدند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان

تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان امروز سه‌شنبه پنجم بهمن‌ماه کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه در محوطه کارخانه دیت به تجمع زدند.

ویدیو ها
راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی

راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی صبح امروز دوشنبه ۴ بهمن ماه جمعی از کارگران پتروشیمی رازی در اعتراض به ممنوع الورود شدن تعدادی از کارگران دست از کار کشیدند و مقابل حراست مجموعه اعتراض کردند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: