«آتنا دائمی» فعال مدنی محبوس در زندان اوین طی پرونده سازی جدیدی توسط اطلاعات سپاه، یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ در شعبه سه بیدادیاری اوین محاکمه شد

پرونده سازی جدید علیه فعال مدنی محبوس درزندان اوین
آتنا دائمی فعال مدنی زندانی در داخل زندان با پرونده دیگری روبرو شد. این پرونده به دلیل فعالیت‌های خانم دائمی در زندان برایش تشکیل شده و او به همین دلیل دیروز یک‌شنبه در شعبه سه دادسرای اوین محاکمه شد.

پرونده جدید آتنا دائمی توسط اطلاعات سپاه برای او گشوده و او به اخلال در نظم زندان در مواردی از جمله جشن و پایکوبی در ساعات خاموشی ماه محرم و انتشار بیانیه در مخالفت با حکم اعدام متهم شده است.

آتنا دائمی مجموعا محکوم به هفت سال حبس است که پنج سال آن قابل اجراست.

حسین دائمی: انتقام سخت از یک زندانی زن به اسم آتنا دائمی در داخل زندان اوین

حسین دائمی از پرونده سازی جدید علیه آتنا دائمی خبر داد و گفت: « انتقام سخت از یک زندانی زن به اسم آتنا دائمی در داخل زندان اوین از بند نسوان »
پرونده جدیدی علیه زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین آتنا دائمی به دلیل فعالیت‌هایش در زندان برای وی گشوده شده است.

پدر این زندانی سیاسی در صفحه توییترش با اعلام این خبر نوشت: «دیگه از دستم در رفته نمیدونم چندومین پرونده ست که برای دخترم آتنای عزیزم درست کردن»
حسین دائمی ضمن حمایت از مقاومت و ایستادگی آتنا در مقابل دستگاه قضاییه نوشت: «افتخار میکنم به داشتن چنین دختری که خاری شده تو چشم کسایکه نمیتونن ایستادگی ومقاومتشو ببینن ، به استقامتش قسم میخورم تا زنده ام و توان دارم دست از حمایتش برندارم وتا جان دارم صدایش خواهم بود.»

گفتنی است که روز یکشنبه ۶ بهمن ماه۹۸ جلسه رسیدگی به اتهامات مطروحه علیه آتنا دائمی در دادسرای اوین برگزار شد. این پرونده به دلیل فعالیت‌های او در زندان برای وی گشوده شده است.
صدای زندانیان سیاسی باشیم
صدای آتنا دائمی باشیم

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: