«آتنا دائمی» فعال مدنی محبوس در زندان اوین طی پرونده سازی جدیدی توسط اطلاعات سپاه، یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ در شعبه سه بیدادیاری اوین محاکمه شد

گزارش

پرونده سازی جدید علیه فعال مدنی محبوس درزندان اوین
آتنا دائمی فعال مدنی زندانی در داخل زندان با پرونده دیگری روبرو شد. این پرونده به دلیل فعالیت‌های خانم دائمی در زندان برایش تشکیل شده و او به همین دلیل دیروز یک‌شنبه در شعبه سه دادسرای اوین محاکمه شد.

پرونده جدید آتنا دائمی توسط اطلاعات سپاه برای او گشوده و او به اخلال در نظم زندان در مواردی از جمله جشن و پایکوبی در ساعات خاموشی ماه محرم و انتشار بیانیه در مخالفت با حکم اعدام متهم شده است.

آتنا دائمی مجموعا محکوم به هفت سال حبس است که پنج سال آن قابل اجراست.

حسین دائمی: انتقام سخت از یک زندانی زن به اسم آتنا دائمی در داخل زندان اوین

حسین دائمی از پرونده سازی جدید علیه آتنا دائمی خبر داد و گفت: « انتقام سخت از یک زندانی زن به اسم آتنا دائمی در داخل زندان اوین از بند نسوان »
پرونده جدیدی علیه زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین آتنا دائمی به دلیل فعالیت‌هایش در زندان برای وی گشوده شده است.

پدر این زندانی سیاسی در صفحه توییترش با اعلام این خبر نوشت: «دیگه از دستم در رفته نمیدونم چندومین پرونده ست که برای دخترم آتنای عزیزم درست کردن»
حسین دائمی ضمن حمایت از مقاومت و ایستادگی آتنا در مقابل دستگاه قضاییه نوشت: «افتخار میکنم به داشتن چنین دختری که خاری شده تو چشم کسایکه نمیتونن ایستادگی ومقاومتشو ببینن ، به استقامتش قسم میخورم تا زنده ام و توان دارم دست از حمایتش برندارم وتا جان دارم صدایش خواهم بود.»

گفتنی است که روز یکشنبه ۶ بهمن ماه۹۸ جلسه رسیدگی به اتهامات مطروحه علیه آتنا دائمی در دادسرای اوین برگزار شد. این پرونده به دلیل فعالیت‌های او در زندان برای وی گشوده شده است.
صدای زندانیان سیاسی باشیم
صدای آتنا دائمی باشیم

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

زندانیان
فرزاد گلی، از بازداشت شدگان اعتراضات اخیر سنندج

صدای زندانیان سیاسی گمنام  باشیم #فرزاد_گلی پس از اعتراضات سراسری آبان ماه در سنندج توسط نیروهای اطلاعاتی بازداشت شد. کارزار #صدای_معترضین_آبانماه کارزاری جهانی، برای توقف احکام زندان، شلاق، اعدام و آزادی فوری و بدون قید شرط تمامی دستگیرشدگان آبانماه و دادخواهی خانواده بازداشتیان، زخمی شدگان، مفقودان و جانباختگان معترضین آبانماه …

گزارش
خط فقر ۱۰ میلیون تومان شد

بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران: 🔹خط فقر در جامعه برای خانوار ۴نفره ۱۰میلیون تومان است. 🔹بسیاری از کارگران توان خرید گوشی موبایل برای ادامه تحصیل فرزاندانشان را ندارند. 🔹با دریافت خوشبینانه حقوق ماهیانه سه میلیون تومان به راحتی میتوان اثبات نمود که کارگران (بیش از نیمی از جمعیت کشورمان) در …

گزارش
مصدومیت دو کارگر و سه آتشفشان در حادثه آتش سوزی کارخانه مواد شیمیایی

  مصدومیت دو کارگر و سه آتشفشان در حادثه آتش سوزی کارخانه مواد شیمیایی دو کارگر و سه آتشفشان در حادثه آتش سوزی شب گذشته یک کارخانه مواد شیمیایی در شهرک صنعتی اشتهارد مصدوم شدند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: