آخرین وضعیت زندانیان سیاسی پویا قبادی و اکبر باقری

گزارش

آخرین وضعیت زندانیان سیاسی پویا قبادی و اکبر باقری که در حمله وحشیانه ارازل و اوباش اجیر شده توسط رئیس تیپ ۲ زندان تهران بزرگ به سختی مجروح شده اند، حاکیست که این زندانیان بدون رسیدگی های لازم و بدون دارو و درمان مجددا به داخل بند بازگردانده شده اند.

زندانیان سیاسی که روز جمعه ۱۶ مهرماه ۱۴۰۰ در زندان تهران بزرگ توسط مزدوران اجیر شده توسط رئیس تیپ ۲ این زندان، پوریوسف مورد حمله وحشیانه و ضرب و شتم قرار گرفته اند، هم اکنون در وضعیت وخیمی قرار دارند. این زندانیان بدون رسیدگی های لازم و بدون دارو و درمان از بهداری به داخل بند بازگردانده شدند.

زندانی سیاسی پویا قبادی به شدت از ناحیه سر مجروح شد. او را با چاقو از ناحیه سر زخمی کرده و فلاسک بر سر او شکستند. به طوری که بیهوش شده و سرش ۶ بخیه خورده است.

اکبر باقری نیز از ناحیه سر و کتف با چاقو (تیزی) مجروح شده و دچار خونریزی شده است.

پویا قبادی و اکبر باقری روز جمعه ۱۶ مهرماه، پس از انتقال به بهداری و رسیدگی سرپایی، مجددا به سالن ۹ این زندان بازگردانده شدند. در حالی که جراحات عمیق و جدی داشته و به شدت خونریزی کرده بودند. اکبر باقری خونریزی زیادی داشته و در حال حاضر نیز وضعیت جسمی مناسبی ندارد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
کشته و زخمی شدن ١٢ کولبر و مفقود شدن سه کولبر در دی‌ماه ١٤٠٠

کشته و زخمی شدن ١٢ کولبر و مفقود شدن سه کولبر در دی‌ماه ١٤٠٠ با استناد به آمار ثبت شده در مرکز آمار سازمان حقوق بشری کُردپا، طی دی‌ماه سال جاری، ١٢ کولبر کُرد در مرزهای کردستان کشته و زخمی و سه کولبر دیگر در برف و کولاک ناپدید شدەاند.

گزارش
تجمع کارگران شهرداری یاسوج مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد

  امروز شنبه ۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ کارگران شهرداری یاسوج به دلیل نابسامانی پرداخت حقوق و مزایای ماه خود و معوق شدن ۵ ماه حقوق خود، مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند. یکی از کارگران شهرداری گفت: کارگرانی در شهرداری هستند که ۲۰ سال است بصورت شرکتی مشغول به …

گزارش
عده ای از گروگان ها خارجی جمهوری اسلامی وفعالان سیاسی به اعتصاب غذا مقابل محل گفتگوهای جمهوری اسلامی وکشورهای خارجی در ژنو پیوستند

نزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب غذا به بری روزن بپیوندد سازمان «کمک به گروگان‌ها در سرتاسر جهان» اعلام کرد نزار زاکا، عضو هیات مدیره این سازمان، به وین می‌رود تا در اعتصاب غذا و درخواست برای آزادی تمامی گروگان‌ها در ایران، به بری روزن بپیوندد. بری روزن …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: