سعید ملک‌پور، دانشجوی آلبرتا کانادا بود که برای دیدن پدر بیمارش به ایران رفت و توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.
سعید ده سال است که در زندان اوین بدون حتی یکروز مرخصی، زندانی است. نه برای مرگ پدر به او اجازه خروج از زندان دادند نه در بیماری مادرش، وی اکنون در بخش قلب بيمارستان طالقانى بسترى ست و نياز به رسيدگى جدی پزشكى دارد. سعید ممنوع الملاقات است.

 دوستانی که برای ملاقات به بیمارستان رفته‌اند موفق به دیدار او نشدند و ماموران حاضر در اتاق او اجازه نداده‌اند کسی را ملاقات کند.

سعید نمونه دیگری مانند آرش صادقی و زندانیان بیشمار دیگری است که در اثر شرایط غیر انسانی در زندان بیمار شده اند. جمهوری اسلامی میکوشد با محرومیت از دارو و درمان به حذف فیزیکی زندانیان سیاسی دست بزند. همین حالا با وجود شرایط وخیم آرش و سعید ضرورت کمپین “نگذارید قلبشان از تپش باز ایستد” بعد از مدتها دوباره بیشتر از هر وقتی حس میشود.

مردم آزادیخواه صدای زندانیان بیمار و محروم از دارو و درمان باشیم. بشریت متمدن این شرایط غیر انسانی را بر نمیتابد. نباید اجازه بدهیم جان شیرین آرش ، سعید و زندانیان سیاسی دیگر که صدای اعتراض ما هستند، در جلوی چشمان ما قربانی رژیم آدمکش اسلامی شود. دنیا باید صدای ما را در حق خواهی برای آرش و سعید بشنود. آرش و سعید باید تحت مراقبتهای ویژه پزشکی خارج از زندان در شرایط انسانی قرار بگیرند. ما خواهان آزادی آرش صادقی و سعید ملک پور هستیم.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: