آخرین پیام محمد نوری زاد از زندان : هرکس در انتخابات شرکت کند؛ به ایران و ایرانی خیانت کرده است!

۱- آقای مهدی جهانگیری را که می‌شناسید؟ ایشان برادر آقای اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور است. وی با عنوان مفسد اقتصادی به تحمل ۲ سال زندان قطعی، تأکید می‌کنم، ۲ سال زندان قطعی، محکوم شده است. به جرم گرفتن ۴/۵ میلیارد دلار دولتی ( ۴۲۰۰ تومان ) و آب‌کردن آن در بازار آزاد.

این حضرت اشرف اکنون چرا در زندان نیست؟ رازش را می‌گویم: حضرت حجت‌الاسلام شیخِ پنجه‌درخون (حسین تائب) رییس سازمان اطلاعات سپاه، آقای مهدی جهانگیری را فرا می‌خواند و به وی می‌گوید: بیا تا باهم معامله کنیم؛
– ای به چشم! بفرمایید! چه کنیم؟
– ما، سپاه، ۲ سال زندان شما را پاک پاک می‌کنیم، درعوض، جنابعالی که از مدیران ارشد بانک گردشگری هستی، بیا و هزینه تبلیغات انتخابات آقای قالیباف را از بانک گردشگری‌ات بپرداز!
– ای به چشم!

آری اینگونه است که ۲ سال زندان پرید و رفت تا آقای قالیباف (پسرخاله مجتبی خامنه‌ای) که هم خودش دزد است، هم پسرش، و هم همسرش، به‌فرموده، بر صندلی ریاست جمهوری بنشیند.

می‌بینید برکات اسلام ناب محمدی حضرات را…؟ پسرخاله مجتبی خامنه‌ای باشی و سردار سپاه باشی و در دزدی‌های میلیاردی شهرداری تهران نقشی محوری داشته باشی، و برای رییس‌جمهورشدن، نگران هزینه‌های انتخاباتی‌ات باشی؟ نخیر، مگر بیت رهبری و اطلاعات سپاه و مجتبی خامنه‌ای مرده‌اند؟ دزد هستی؟ باش، همین که پسرخاله‌ای، دستت را لوله کن دور دهان و یک شیشکی ببند به هرچه ایران و ایرانی است.
اسلام ناب محمدی را عشق است!

۲- من، محمد نوری‌زاد، امروز، ۲۳/۱/۱۴۰۰، ۳۲ روز است که دست به اعتصاب دارو و ۲۹ روز است که دست به اعتصاب غذا زده‌ام. در این مدت، ۸ کیلو وزن کم کرده‌ام، دید چشمانم کم شده، ۴ بار دچار حمله خفیف قلبی شده‌ام، و ۴ بار از بالای پله‌های بند و جلوی چشم دیگران به زیر افتادم. در این ۲۰ ماه زندان متوالی، حدود ۴۰ بار بیهوش شده‌ام. اما؛

این روزها، برچنان قله‌ای از اقتدار ایستاده‌ام که نه به جایی اعزام می‌شوم و نه هیچ مسئول و مدیر و ماموری را به اتاق خود راه می‌دهم. من با عزمی راسخ، به سوی مرگی خودخواسته پیش می‌تازم، نه‌آنکه بنشینم تا مرگ فرمایشی هیولاهای سپاه و اطلاعات به سراغم بیاید.

بنا دارم قبل انتخابات، جنازه‌ام را بر دوش هیولاهای سپاهی و اطلاعاتی و قضایی و بیت رهبری و آیت‌الله‌ها و به‌ویژه، بر دوش اصلاح‌طلبان و به‌خصوص، بر دوش ملاهای خائنِ اصلاح‌طلب بگذارم، تا هم آنانی که می‌خواهند رأی بدهند، و هم ویرانگران سرزمینم، کیفوری و مستی‌شان فزونی گیرد.

۳- از مدیرعامل بانک ملت بگویم: آقای علی دیواندری. وی به خاطر فساد اقتصادی و برداشت میلیاردها تومان از بانک خود، به ۱۵ سال زندان قطعی محکوم می‌شود. علی دیواندری، نه که از حواریون دم و دستگاه ملایی به نام سیدعلی خامنه‌ای است، فوراً و به یک اشاره‌ی حضرت خامنه‌ای و بدون تحمل یک روز زندان آزاد می‌شود؛ به همین سادگی!، ۱۵ سال زندان قطعی پرید.

علی دیواندری، داماد شیخی به نام «رهبر»، نماینده مردم اصفهان در مجلس است.
(می‌گما، وقتی این جنابان مفسد به یک اشاره‌ی خامنه‌ای و اطرافیانش از زندان قطعی می‌رهند، چرا سعید طوسی، قاری قرآن، لواطگر بیت رهبری، به یک اشاره‌ی خامنه‌ای آزاد نشود؟ اسلام ناب محمدی را عشق است…)

عمامه‌ها بالا…

محمد نوری‌زاد
23 فروردین 1400
زندان اوین

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: