#آرشام_رضایی_کجاست؟ مادر آرشام میگوید اگر به خاطر تنهایی دخترانم نبود با بنزین درب مجلس خودم را آتش می زدم

سه روز است که #آرشام_رضایی را ربوده اند و خانواده نگران وضعیت فرزندشان هستند

امروز که مادر پیرش به مراجع قضایی مراجعه می کند و خواهش می کند که حداقل بگویند فرزندش کجاست؛ مامورین به جای پاسخگویی لهجه لری‌اش را مسخره کردند و هیچ پاسخی به او ندادند

مادر آرشام میگوید اگر به خاطر تنهایی دخترانم نبود با بنزین درب مجلس خودم را آتش می زدم

مادر آرشام رضایی: پسرم را خودشان بردند، اما حالا می‌گویند نمی‌دانیم کجاست

«آرشام رضایی»، فعال مدنی، از روز بیست‌و‌هفتم آبان ماه مجددا بازداشت شده است و خانواده‌اش تا کنون خبری از وضعیت او ندارند. آرشام رضایی اولین بار دی ماه ۱۳۹۷ بازداشت شد و پس از چندی با قید وثیقه آزاد شد. او با مصادیق اتهام‌هایی چون دیدار با خانواده‌های زندانیان و در دست داشتن پلاکارد «نه به اعدام»، و دادن شعار «مرگ بر دیکتاتور» توسط قاضی «مقیسه» محاکمه و به هشت سال و نیم زندان محکوم شد. حکم او در دادگاه تجدیدنظر عینا تایید شد. حالا «کشور رضایی»، مادر آرشام می‌گوید ماموران پسرش را روز بیست‌و‌هفتم آبان ماه دوباره بازداشت کرده‌اند و او تا کنون هر چه پی‌گیری کرده، نتوانسته است از وضعیت پسرش اطلاعی کسب کند.

مادر آرشام رضایی می‌گوید نیروهای امنیتی فرزندش را از روز سه‌شنبه بیست‌وهفتم آبان ماه از محل سکونتش برده‌اند و او در طول این مدت با خانواده‌اش هیچ تماس تلفنی‌ای نگرفته است.

«آرشام –محمود– رضایی» متولد ۱۳۷۰ است. او بعد از مرگ پدرش تکیه‌گاه و پناه خواهران و مادرش و در عمل نان‌آور خانواده بوده است و کارش نقاشی خیابان‌هاست.

مادر آرشام می‌گوید مدتی قبل یک پیامک از اجرای احکام «زندان اوین» به فرزندش ارسال شده بود و از او خواسته بودند برای گذراندن هشت سال و نیم حبس، خودش را به زندان معرفی کند.

«کشور رضایی» مادر «آرشام (محمود) رضایی» فعال مدنی که به اتهام اقدام علیه امنیت ملی و توهین به رهبری و تبلیغ علیه نظام در شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران به ریاست قاضی احمد زرگر به ۸ سال و ۶ ماه حبس تعزیری محکوم شد،  به تشریح نحوه ی دستگیری فرزندش پرداخت.
وی گفت که صبح روز دستگیری، پنج مامور به خانه آنها هجوم بردند و در زمان دستگیری نوه ی وی را نیز به دلیل گرفتن فیلم به داخل ماشین برده اند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.