آرش صادقى روز شنبه به زندان بازگردانده شد

photo_20آرش

روز شنبه ٢٤شهريور ماه ١٣٩٧آرش صادقى بعد از نمونه بردارى و برداشتن غده بدون استراحت به زندان رجائي شهر باز گردانده شد.
بنابه گزارش راديو فرشته به نقل از خبرگر ، روز شنبه ٢٤شهريور ماه ١٣٩٧آرش صادقى بعد از نمونه بردارى و برداشتن غده بدون استراحت شنبه به زندان رجائي شهر باز گردانده شد.
گفتنى است، يك منبع آگاه گفت :”غده باید تحت آزمايش قرارگيرد تا بتوانند به جاى آن پروتز یا درمان دیگری جایگزین کنند واين در حالی است که حال آرش خوب نیست ودرمان قطعى وى معلوم نیست “.

آرش صادقی به سرطان «کندروسارکم» در ناحیه بازو و ترقوه مبتلاشده است. وى روز شنبه به بیمارستان اعزام شدو از وى اسکن مغز استخوان گرفته شد و همچنين جواب بیوبسی کندرو سارکم اعلام شد .هفته اینده نيز آرش جهت آزمايش هاى پیش از عمل(تست بیهوشی،قلب،ریه)به بیمارستان برده خواهدشد و بعد از انجام این موارد دکتر وقت جراحى را مشخص خواهد كرد، پزشکان در مورد تعجیل در درمان وی به خانواده‌ی او و مسئولان زندان رجایی شهر هشدار دادند.
آرش صادقی که از سوی دادگاه انقلاب به اتهام‌هایی از قبیل ارتباط با سازمان مجاهدین خلق، ارتباط با پژاک، حمایت از بهائیان و نامه‌نگاری با احمد شهید،که تا آذرماه گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور ایران بود، جمعا به نوزده سال حبس محکوم شده، چندين بار اعتصاب خوراك كرد كه بار آخر در اعتراض به بازداشت همسرش بیش از هفتاد روز اعتصاب خوراك كرد كه همين اعتصاب ها باعث ضعيف شدن آرش شد و مسؤولين نسبت به درمان وى هيچ عكس العملى انجام ندادند تا اينكه اكنون متوجه سرطان وى شده اند .

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: