آرش گنجی، مترجم وعضو کانون نویسندگان ایران بازداشت شد

خبر

افزایش میزان قرار وثیقه توسط قاضی جنایتکار و ناقض مشهور حقوق بشر مقیسه از ۴۵۰ میلیون تومان به ۳ میلیارد تومان …..برای مترجم و نویسنده و عضو کانون نویسندگان ….

آرش گنجی، مترجم و منشی هیات دبیران کانون نویسندگان ایران به دلیل ناتوانی در تامین وثیقه ۳ میلیارد تومانی به زندان اوین منتقل شد.
آقای گنجی با حضور در شعبه ۲۸ بیدادگاه ضد انقلاب تهران در جلسه رسیدگی به اتهاماتش به ریاست قاضی محمد مقیسه شرکت کرده است. در این جلسه به دستور قاضی وثیقه این متهم سیاسی از ۴۵۰ میلیون تومان به ۳ میلیارد تومان افزایش یافته است.
این مترجم به “عضویت و همکاری با گروهک ضد نظام، اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت ملی کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام” متهم شده است. وی که اول دی ۱۳۹۸ بازداشت شده بود پس از ۲۸ روز به قید وثیقه از زندان اوین آزاد شده بود.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد.

💠صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد. اگر چند باشد شب دیر باز بر او تیرگی هم نماند دراز شود روز، چون چشمه رخشان شود جهان چون نگین بدخشان شود کانال ما👈 @sakariyouha1414 ادمین👈 @ghiam14 💎 @iranyarannetwork1398

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: