آمار دانشجویان بازداشتی از مهر ۹۶تا مهر۹۷

photo_دانشجویلن بازداشتی

موج دستگیری های سال تحصیلی ۹۶-۹۷ نشان دهنده تسلیم ناپذیری و خروش دانشجویان ایرانی است. دانشجویان دراین سال تحصیلی نشان دادند که هرگز خاموش و خاکستر نشده اند و این جنبش پر توان و مقاوم به پیش است. این میزان دستگیری و محدود کردن دانشجو یک پیام دارد و آن این است که هرگز روح طغیانگر وعاصی دانشجو با استبداد و دیکتاتوری همخوان نیست و تاب زور و سرکوب را ندارد و قیمت این عاصی گری را دانشجویان ایرانی درطی چهل سال استبداد دینی  به اتم وجه پرداخته اند.  آمار زیر هرچند کامل نیست اما نشان ازیک جهش و حرکت کیفی در جنبش دانشجویی ایران دارد.

اسامی دانشجویان بازداشت شده و دانشجویانی که مشمول احکام سنگین قضایی ظالمانه شده اند:

پریسا رفیعی دانشجوی دانشگاه تهران در رشته هنرهای زیبا به اتهام تبانی علیه نظام به ۷سال حبس  و ۷۴ضربه شلاق محکوم شد.

رویا صغیری ؛ دانشجوی دانشگاه تبریز ؛ به ۲۳ ماه حبس تعزیری محکوم شده است .

کارن وارطانیان متولد سال  ۱۳۷۲؛ اهل تهران؛ دانشجوی ترم ۹ داروسازی دانشگاه اراک و مجرد است.

کارن وارطانیان از دانشجویان بازداشت شده در تظاهرات سراسری دی ماه ۹۶؛ پس از عمل قلب با شرایط جسمی خطرناک در زندان فشافویه بلاتکلیف است.

امیر چمنی دانشجوی دانشگاه پیام نور تبریز در روز ۴ شهریور در بیدادگاه شعبه اول شهر تبریز به شش سال حبس تعزیری محکوم شد.

سپیده مرادی دانشجوی اخراجی دانشگاه تریبت مدرس تهران به زندان قرچک ورامین منتقل شده است

سپیده مرادی به ۵سال حبس تعزیری محکوم شده است و اکنون در زندان قرچک است

زانیار احمدی نیاز، دانشجوی رشته ی حسابداری دانشگاه آزاد تهران، به ۸ سال حبس محکوم شده است.

سیما انتصاری، دانشجوی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شده است.

شیما انتصاری، دانشجوی دکتری اقتصاد دانشگاه تهران به ۵سال حبس تعزیری محکوم شده است.

مهدی اسکندری، دانشجوی کارشناسی حقوق دانشگاه پیام نور تهران به ۶ سال حبس تعزیری و ۲سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شده است.

رضا باوی، دانشجوی روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد رودهن به ۷ سال حبس تعزیری محکوم شده است.

پدرام پذیره دانشجوی کارشناسی ارشد مطالعات فرهنگی و رسانه دانشگاه تهران به ۷ سال حبس تعزیری و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده است.

لیلا حسین زاده دانشجوی انسان شناسی دانشگاه تهران به ۶سال حبس تعزیری و دو سال ممنوع الخروجی از کشور محکوم شده است.

محسن حق‌شناس دانشجوی طراحی صحنه دانشگاه تهران به دوسال حبس تعزیری محکوم شده است.

خشایار دهقان، دانشجوی دکترای برق دانشگاه تهران به ۷ سال حبس تعزیری، ۷۴ضربه شلاق و 2 سال تبعید به برازجان محکوم شده است.

سینا درویش عمران دانش‌آموخته‌ی رشته ی مترجمی زبان آلمان دانشگاه تهران به ۸ سال حبس تعزیری و همچنین ۲ سال ممنوع الخروجی و محرومیت از فعالیت سیاسی، حضور در احزاب و دسته جات سیاسی و فضای مجازی، محکوم شده است.

سینا ربیعی دانشجوی علوم اجتماعی دانشگاه تهران به یکسال حبس تعزیری و دو سال ممنوع الخروجی محکوم شده است.

فرشته طوسی ، دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی دانشگاه علامه طباطبایی به یکسال و نیم حبس و ۲ سال ممنوعیت از فعالیت محکوم شده است.

صادق قیصری روزنامه نگار و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی، به ۷سال زندان، ۷۴ ضربه شلاق، ۲ سال ممنوعیت از فعالیت در مطبوعات و ۲ سال ممنوع الخروجی از کشور محکوم شده است.

علی کامرانی دانشجوی کارشناسی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه شهید مدنی تبریز به ۳ ماه حبس تعزیری محکوم شده است.

روح الله مردانی معلم و دانشجوی رشته ی ادبیات دانشگاه تهران به تحمل ۸سال حبس و دو سال محرومیت از برخی حقوق اجتماعی و ممنوع الخروجی محکوم شده است.

علی مقیمی، دانشجوی دکتری مواد دانشگاه امیر کبیر به ۷ سال حبس تعزیری محکوم شده است.

علی مظفری دانشجوی رشته ی انسان شناسی دانشگاه تهران به ۸ سال حبس تعزیری و همچنین ۲ سال ممنوع الخروجی و محرومیت از فعالیت سیاسی، حضور در احزاب و دسته جات سیاسی ،فضای مجازی، رسانه ها و مطبوعات محکوم شده است.

کسری نوری دانشجوی ارشد رشته ی حقوق بشر دانشگاه تهران به ۱۲ سال حبس تعزیری، ۷۴ ضربه شلاق ، ۲ سال تبعید به ثلاث باباجانی، ۲ سال ممنوع الخروجی، ۲ سال محرومیت از عضویت در گروه ها و احزاب و دسته جات سیاسی و اجتماعی و فعالیت رسانه ای محکوم شده است.

محمدشریفی مقدم دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف ۱۲سال حبس تعزیری+۷۴ضربه شلاق ممنوع الخروج ازکشور

دانشجوی کرمانشاهی  بنام احسان مرادی روز ۱۵ شهریور توسط عوامل اطلاعات کرمانشاه ربوده شده و تا روز ۲۲ شهریور خانواده از وی بی اطلاع بوده اند.

علی آقاعلیخانی، دانشجوی دانشگاه مهرام قزوین به اتهام تبلیغ علیه نظام به ۳ ماه حبس قطعی در شعبه اول دادگاه تجدید نظر استان قزوین محکوم شد

تعداد ۴۹ نفر از دانشجویان دانشگاه تهران در قیام دیماه ۹۶بازداشت شدند و ۹ نفر از آنها احکام قضایی دریافت کردند.
روز دهم شهریور۹۷ خانم نجمه واحدی؛ دانش آموخته جامعه شناسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران؛ توسط نیروهای وزارت بدنام اطلاعات دستگیر شد.

آرمان غفوری دانشجوی جغرافیای دانشگاە پیام نور مریوان ، عضو فعال انجمن سبز چیا مریوان،فعال زیست محیطی و اجتماعی شهر مریوان درهشتم مرداد سال جاری توسط نیروهای امنیتی مریوان بازداشت شدە است.
ماجد سواری رشته مهندسی عمران و فعال مدنی اهل اهواز روز چهارشنبه ۲۴مرداد ماه توسط نیروهای اطلاعاتی دستگیرشد.
ماجد سواری ۲۶ساله؛ فرزند عبدالقادر ساکن کوی سید خلف اهواز می باشد.
محمدداوری فعال مدنی و دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی یاسوج جمعه ۱۹ مرداد توسط ماموران اطلاعات سپاه بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل

بازداشت ابراهیم نوری دانشجوی حقوق دانشگاه اهر و فعال مدنی آذری می گذرد او همچنان در بلاتکلیفی می باشد.

آقای نوری اکنون در بند ۲۰۹ زندان اوین بسر می برد.

گفتنی است ابراهیم نوری فعال سیاسی آذربایجان ساکن اهر روز ۱۱ تیرماه امسال (١٣٩٧) به ظن شرکت در گردهمایی سالانه ی قلعه‌بابک در تهران دستگیر و به بند ۲۰۹ بازداشتگاه منتقل شد

یاشارتوحیدی از تاریخ ۲۰خرداد ماه از منزل خود توسط نیروهای امنیتی ربوده شده و به زندان اوین منتقل شد. یاشار دانشجوی هوا فضای دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران روز ۲۰ خردادماه سال ۹۷ توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

میلاد عبدالله وند دانشجوی کردی که ۱۰ ماه است درزندان سقز زندانی است او ازحق مرخصی محروم می باشد.

روح الله مردانی دانشجوی رشته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران و معلم مشاور درناحیه چهارم کرج می باشد. این دانشجو در پی اعتراضات و قیام دیماه سال ۹۶ بازداشت شد.
ماموران سرکوبگرامنیتی درتاریخ ۲۸ بهمن ۹۶ به «اتهام اقدام علیه امنیت ملی و تبانی علیه نظام وی را به زندان اوین منتقل کردند.
دو دانشجوی اهل بانە بە نام های محمد احمدی و فرشاد طاهری، کە در شهر سنندج دانشجو بودەاند، سال گذشتە از سوی نیروهای امنیتی حکومت ایران بازداشت شدەاند. بە گفتە یک منبع مطلع، این دو دانشجو پس از بازداشت از سوی دادگاه انقلاب سنندج بە اتهام فعالیت عقیدتی و عضویت در گروهای سلفی هر کدام بە تحمل ۵ سال حبس محکوم شدەاند. محمد و فرشاد هم اکنون در زندان مرکزی سنندج محبوس و دوران محکومیت خود را سپری می کنند.

علی کامرانی دانشجوی کارشناسی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه تبریز، با تأیید حکم دادگاه بدوی در دادگاه تجدید نظر، به 3 ماه حبس تعزیری محکوم شد.

علی قدیری ازدانشجویان دانشگاه تبریز به یکسال حبس تعلیقی وشش ماه حبس تعزیری محکوم شد

شش سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق برای سپیده فرهان دانشجوی معماری و فعال حقوق مدنی

درجریانات قیام دیماه ۹۶ و درموج دستگیری های دانشجویان سراسرکشور سیپده فرهان دانش آموخته معماری وفعال مدنی نیز بازداشت شد.

معصومه محمدی ؛ دانشجویی که در زندان بابل بسر می برد دانشجوی اهل فریدونکنارمحکوم به شش سال حبس در زندان بابل بنا به گفته دوستان معصومه او در اعتراضات سراسری وقیام دیماه ۹۶ توسط نیروهای اطلاعات بازداشت شده است

علم عزیزی دانشجوی رشته معماری دانشگاه چابهار که توسط وزارت اطلاعات بازداشت شده وبه نقطه نامعلومی منتقل شد. علم عزیزی دانشجوی معماری و عضو شورای روستای عزیز آباد (دلدپ) قصرقند در تاریخ ۷ اردیبهشت ۹۷توسط نیروهای لباس شخصی دستگیرشد.

رضا رشیدی دانشجوی اهل مهاباد درتاریخ ۳۰فروردین ۹۷ توسط اطلاعات آخوندی در منزل پدری اش دستگیر وبا زور و ارعاب به نقطه نامعلومی منتقل شد.

درروز جمعه ۱۷ فروردین ۹۷ مصادف با ۶ آوریل ۲۰۱۸ شیرکوه هرمزی که دراستادیوم شهر بود ؛چهار نفر ناشناس لباس شخصی و ماموران سرکوبگر شیرکوه را به زور و ارعاب داخل یک خودرو کرده و با خود بردند .
عرفان ساعد پناه دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران درتاریخ ۲۸ اسفند ۹۶ توسط نیروهای لباس شخصی و اطلاعاتی درسنندج دستگیر شده است .
عرفان ساعد پناه ۳۱ ساله واهل سنندج است ..

سعید اقبالی دانشجوی کرد اهل کرمانشاه که روز پنج شنبه ١٢ بهمن ۹۶از سوی نیروهای امنیتی حکومت ایران در منزل پدریش واقع در کرمانشاه بازداشت شد از سوی نهادهای امنیتی برای اخذ اعتراف اجباری تحت فشار قرار گرفته شده است.این دانشجوی کرد هم اکنون در بند ٢٠٩ زندان اوین تهران محبوس می باشد .

مرضیه امیری، دانشجوی علوم اجتماعی دانشگاه تهران و روزنامه نگار روز ۱۷ اسفندماه در پی شرکت در مراسمی به مناسب روز جهانی زن همراه با دهها تن دیگر بازداشت و پس از بازجویی به زندان قرچک ورامین منتقل شده است.

بنفشه چراغی، دانشجوى علوم اجتماعى دانشگاه تهران دقایقی پیش توسط نیروهای امنیتی در منزل خود بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.
بنفشه چراغی درمنزل شخصی اش توسط نیروهای سرکوبگر و لباس شخصی بازداشت شد..

یک دانشجوی دانشگاه ارومیه به پنج سال حبس محکوم شد

ابراهیم خالدی دانشجوی اهل سردشت که در دانشگاه ارومیه درس می خواند به « اتهام اقدام علیه امنیت ملی » به پنج سال حبس تعزیری محکوم شده و حکم به وکیل این دانشجو ابلاغ شد.
میکائیل قلی‌راد دانشجوی بازداشت شده در اعتراضات سراسری دیماه سال جاری ؛‌ که با سپرده وثیقه از زندان اوین آزاد شده بود مجددا دستگیرشد.
احسان صادقی ۲۵ ساله، فرزند شمس‌الدین صادقی، دارای مدرک کارشناسی و ساکن شهرستان اندیمشک در استان خوزستان است. توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به اداره اطلاعات اهواز منتقل شد.

شب ۱اسفند۹۶ ماموران امنیتی به منزل پدری یک دانشجوی کرد با نام عمار رحمانی یورش برده و اقدام به بازداشت وی کرده اند. عمار رحمانی ٢٢ ساله دانشجوی دانشگاه آزاد و عضو تیم هندبال، شنا و بدنسازی استان کردستان می باشد.
روز دوشنبه۱۶بهمن۹۶ محمدرضا شیرعلیزاده دانشجوی دانشگاه خلخال در شهر اردبیل دستگیر شده است.

موج جدیدی ازدستگیری دانشجویان  پس از قیام سراسری دیماه آغازشده است اسامی زیر از دستگیرشدگان جدید هستند :
زهرا رحیمی هم بازداشت شد وی دانشجوی جامعه شناسی دانشگاه تهران است که در ۱۶ بهمن بازداشت شد.

وحید لنجانزاده در روز ۱۵ بهمن بازداشت شد او دانشجوی جامعه شناسی دانشگاه تهران است .

 سهیل دئیری از فعالان ملی و مدنی در ارومیه توسط نیروهای امنیتی به دلایل نامشخص بازداشت شد.
مجید رحمت آبادی در تاریخ ۱۱ دی‌ماه توسط نیرو های امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است..
فرشید تاجمیری دانشجوی دانشکده فنی همدان مورخ ۹ دی‌ماه ۹۶ توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد،

در روز دوشنبه ۱۱ دی۹۶ ، دو دانشجوی کُرد دانشگاه رازی کرمانشاه از سوی نیروهای اطلاعاتی بازداشت شدند. یکی از دانشجویان بازداشت شده “لقمان ویسی” دانشجوی مقطع کارشناسی رشته حسابداری اهل شهرستان ثلاث باباجانی است دانشجوی دیگر که  هویتش مشخص نشده است دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته کتابداری می باشد .
فائزه عبدی پور ازدانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از دستگیر شدگان قیام سراسری دیماه ۹۶

دو دختر دانشجو؛ در حال موتور سواری درتاریخ ۸ آبان ۹۶ توسط نیروهای انتظامی در دزفول دستگیر شدند.
روز ۲۴ مهر ۱۳۹۶، «مصطفی زاهدنیا» در خوابگاه یکی از دانشگاههای شهر سنندج از سوی نیروهای امنیتی وابسته به سپاه پاسداران بازداشت شد.

علی قدیری ازدانشجویان دانشگاه تبریز به یکسال حبس تعلیقی وشش ماه حبس تعزیری محکوم شد

نیروهای امنیتی در کرمانشاه در تاریخ ٢۵ دی ۹۶ به منزل پدری عمران پیرمرادی یورش و اقدام به بازداشت وی کردند. .به گفته یک منبع موثق، روز پنج شنبه ١٢ بهمن ۹۶ عمران پیرمرادی به دادگاه انتقال داده شده و برای آزادی وی مبلغ سنگینی درخواست شده است.

آمار دانشجویان بازداشتی از مهر ۹۶تا مهر۹۷

 درطی قیامهای سراسری و حمایت دانشجویان از این تظاهرات مردمی و  همبستگی آنان با مردم زحمتکش نیروهای حراست واطلاعات

دانشگاهها مبادرت به دستگیری تعدادی زیادی ازدانشجویان کرده و آنان را به نقاط نامعلوم بردند ‌؛ دراینجا اسامی ۱۰۲تن ازدانشجویان دستگیرشده آمده استممکن است درحال حاضر تعدادی ازاین نفرات آزاد شده باشند

لیستی از ۱۰۲ تن از دانشجویان بازداشت شده در رابطه با تظاهرات دیماه ۹۶

 ۱ – نبی تردست – بازداشت شده در تاریخ: ۸ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۲ – توران مهربان – بازداشت شده در تاریخ: ۱۰ دیماه – محل بازداشت: ارومیه

۳ – محرم صابری – بازداشت شده در تاریخ: ۱۰ دیماه – محل بازداشت: سنندج

۴ – لقمان ویسی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۵ – امید جمشیدی – بازداشت شده در تاریخ: ۸ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۶ – فرشید تاج میری – بازداشت شده در تاریخ: ۹ دیماه – محل بازداشت: همدان

۷ – سهیل آقازاده – بازداشت شده در تاریخ: ۱۳ دیماه – محل بازداشت: تهران

۸ – سها مرتضایی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۹ – محمد امین اصانلو – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۱۰ – یاسمن محبوبی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۱۱ – حسام حسین زاده – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: تهران

۱۲ – تارخ ملکی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۱۳ – امین خسروی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۱۴ – علی اسدی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۱۵ – میثم شریف – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۱۶ – نگین آرامش – بازداشت شده در تاریخ: ۱۲ دیماه – محل بازداشت: تهران

۱۷ – میکائیل قلی راد – بازداشت شده در تاریخ: ۱۲ دیماه – محل بازداشت: تهران

۱۸ – سما درخشانی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۱۹ – فائزه عبدی پور – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۲۰ – مجید مسافر – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۲۱ – محمد خانی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۲۲ – سیاوش امجدی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: تهران

۲۳ – محسن شاهسون – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۲۴ – سینا غفاری – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۲۵ – لیلا حسین زاده – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: تهران

۲۶ – سینا ربیعی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۲۷ – محسن حق شناس – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۲۸ – پدرام پذیره – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۲۹ – محمد محمدیان – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۳۰ – علی مظفری – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۳۱ – مهدی وهابی ثانی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۳۲ – سهیل موحدان – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۳۳ – آرش آوری – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۳۴ – دانیال ایمان – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۳۵ – امیر حسین علم طلب – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۳۶ – مجید اکبری – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۳۷ – محسن ترابی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۳۸ – کسری نوری – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۳۹ – عارف فتحی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۴۰ – محسن میر محسنی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۴۱ – محمد جواهری – بازداشت شده در تاریخ: ۱۲ دیماه – محل بازداشت: سردشت

۴۲ – محمد شریفی مقدم ریابی – بازداشت شده در تاریخ: ۹ دیماه – محل بازداشت: تهران

۴۳ – امین رضایی – بازداشت شده در تاریخ: ۸ دیماه – محل بازداشت: زاهدان

۴۴ – امید ارسلان پژمان – بازداشت شده در تاریخ: ۸ دیماه – محل بازداشت: زاهدان

۴۵ – یاسین میرزایی – بازداشت شده در تاریخ: ۸ دیماه – محل بازداشت: زاهدان

۴۶محمد احمدیان هروی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۰ دیماه – محل بازداشت: تهران

۴۷ – محسن حق‌شناس – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: تهران

۴۸ – وحید مظهری – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: کرمانشاه

۴۹ – محمد رضا سروری – بازداشت شده در تاریخ: ۹ دیماه – محل بازداشت: سبزوار

۵۰ – عباسعلی دادی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۳دیماه – محل بازداشت: نامعلوم

۵۱- سینا عمران – بازداشت شده در تاریخ: ۱۲ دیماه – محل بازداشت: تهران

۵۲- پیمان گراوند – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: تهران

۵۳- علی براتعلی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۲ دیماه – محل بازداشت: تهران

۵۴- پوریا خزایی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۲ دیماه – محل بازداشت: تهران

۵۵- احمد صفری – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: نهاوند

۵۶ – فرامرز امیدی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۵۷ – یاسر حبیبی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۵۸ – شمس الدین کاکه ای – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۵۹ – حمزه رهنما – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۶۰ – آزاد تقی زاده – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۶۱ – غلام علی مصور – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۶۲ – ایرج حمیدی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: ارومیه

۶۳ – یزدان فرج زاده – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۶۴ – سارا جمشیدی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۶۵ – سلیمان عبدی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۶۶ – سامان ارغوانی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۶۷ – مظفر رحمانی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۶۸ – محمد معصومی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۶۹ – لقمان کرمی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۷۰ – هادی کرمی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۷۱ – جواد کرمی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۷۲ – فرهاد کرمی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۷۳ – سلمان عبداللهی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۷۴ – محمود چمن گل – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۷۵ – روح الله ارغند – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۷۶ – لاله آقایی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۷۷ – عباس ارغند – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۷۸ – حافظ عبداللهی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۷۹ – جبرئیل زارعی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۸۰ – علی زارعی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۸۱ – محمود معصومی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ایلام

۸۲ – علی شرفی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: اهواز

۸۳ – صلاح مزرعه – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ابوحمیظه

۸۴ – نبی مزرعه – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ابوحمیظه

۸۵ – فلاح مزرعه – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ابوحمیظه

۸۶ – عماد دمنی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: اهواز

۸۷ – علی اکبر عساکره – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: شادگان

۸۸ – مجید عساکره – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: شادگان

۸۹ – محمود حریزاوی – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: اهواز

۹۰ – جواد خیبر – بازداشت شده در تاریخ: ۱۳ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۹۱ – علی حقی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۳ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۹۲ – ارژنگ زرگوش – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: کرمانشاه

۹۳امید اجلال – بازداشت شده در تاریخ: نامعلوم – محل بازداشت: ارومیه

۹۴ – ولی امیری – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۹۵ – جمشید خوش آواز – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: سنندج

۹۶ – بهمن تفضلی نصب – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: دهدشت

۹۷ – بهنام قائدی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: دهدشت

۹۸ – علیرضا معینیان – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: تهران

۹۹ – قادر دالان – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: ارومیه

۱۰۰ – عبدالجبار خالدی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: کرمانشاه

۱۰۱ – شهلا وحدت‌پور – بازداشت شده در تاریخ: ۱۱ دیماه – محل بازداشت: ارومیه

۱۰۲- مهدی توپچی – بازداشت شده در تاریخ: ۱۳ دیماه – محل بازداشت: تهران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: