-میدانید-که؟
1- هواپیمای خمینی توسط 3 فروند جنگده اف 16 آمریکایی اسکورت میشد تا سالم در فرودگاه مهرآباد فرود بیاید

2- تمام قراردادهای نفتی در کشور انگلستان تهیه و به امضای طرفهای قرارداد میرسد

3- قراردادنفتی که محمد رضا شاه تحت فشار انگلستان امضا نکرد را خمینی در نوفل لوشاتو فرانسه به مدت 70 سال امضا کرد

4- سیاستمداران درانگلستان و کشورهای اروپایی به شدت نسبت به کلمه شاهنشاه حساسیت دارند و یکی از دلایل پایان سلطنت در ایران به خاطر این کلمه بود . همانطور که از نامش پیداست شاهنشاه یعنی شاه شاهان . یعنی هر چه شاه در دنیا وجود دارد زیر مجموعه شاهنشاه قرار دارد . ایران به دلیل قدمت چند هزارساله که همواره به صورت پادشاهی اداره شده سردمدار سیستم پادشاهی بود . تمام کشورهای اروپایی در از بین رفتن سلطنت از ایران و ایجاد حکومت اسلامی (ورژن شماره داعش) با یکدیگر همکاری کردند.

5- ما روزانه صدها هزار بشکه نفت خارج از قراردهای رسمی به کشورهای اروپایی به صورت رایگان یا همان باج میدهیم

6- دلیل جنگ سوریه و اینهمه کشتار کودکان و زنان فقط جلوگیری از انتقال گاز به اروپا توسط یک خط لوله گاز از قطر است

7- در سال 1937 میلادی هزاران کتیبه و اشیای باستانی با نام (مجموعه پرسپولیس)برای ترجمه و تحقیق به طور امانی در اختیار دانشگاه شیگاگو قرار داده شد . این مجموعه تا کنون به کشور باز نگشته و از طرفی قدرتهایی در آمریکا تمایل شدید دارن که این مجموعه رو بالا بکشن و هرگز به کشور ایران تحویل ندن .

8- در سالهای قبل از انقلاب 57محمد رضا شاه ساختمان بزرگی رو در آمریکا خرید به نام بنیاد پهلوی وجمهوری اسلامی بعد از انقلاب ساختمون و گرفت و اسمش رو به ساختمان علوی تغییر داد . سود حاصله از این ساختمون بزرگ تجاری در حدود ماهی 500.000.00 $ تخمین زده میشه . قدرتهای جهانی که خودشون این رژیم اسلامی رو در ایران بوجود آوردن امروز به بهانه های مختلف میخوان این ساختمون و این مجموعه رو بالا بکشن . طی روزهای گذشته چندین دادگاه تشکیل شده که به خانواده های آسیب خورده از رژیم اسلامی غرامت زیادی بپردازند

9- اروپاییها و حزب دموکرات آمریکا بوجود آورنده جمهوری اسلامی ، طالبان افغانستان ، داعش یا همان حکومت اسلامی و…هستند

10- بزرگترین ماموریت جمهوری اسلامی کشتار و نسل کشی تمام نخبه های نظامی ، فرهنگی ، دانشگاهی , اقتصادی و نابودی تمام محیط زیست ایران میباشد .

این مطالب در جهت منافع ملی کشور عزیزمان ایران میباشد و در صورت تمایل اطلاع رسانی کنید

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: