#ابوالفضل_قدیانی،‌ فعال سیاسی با اشاره به نامه نیلوفر بیانی رفتار «بازجویان بی‌اخلاق سنگدل» را «فاجعه هولناک» خوانده و گفت چنین رفتارهایی نشان‌دهنده «ماهیت نظام #استبداد_دینی» است.

بیانیه ها

 

#ابوالفضل_قدیانی،‌ فعال سیاسی مخالف حکومت ایران، در بیانیه‌ای که روز شنبه، سوم اسفندماه، صادر کرد با اشاره به نامه نیلوفر بیانیرفتار «بازجویان بی‌اخلاق سنگدل» را «فاجعه هولناک» خوانده و گفت چنین رفتارهایی نشان‌دهنده «ماهیت نظام #استبداد_دینی» است.
او با تاکید بر این که مسئول اصلی چنین رویدادهایی «مستبد امروز ایران، علی خامنه‌ای» است، با انتقاد از حکومت نوشت که حکومت فعلی «مطلقه، فردی و غاصبانه» است و «می‌خواهد مادام‌العمر به ضرب سرنیزه و سرکوب دائم بر این سرزمین فرمانروایی کند».
.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
.
🔺روز چهارشنبه ۹۸/۱۱/۳٠خبری مبنی بر ۱۲٠٠ ساعت اعتراف گیری اطلاعات سپاه با شکنجه و تهدید جنسی از خانم #نیلوفر_بیانی متهم ردیف دوم پرونده زندانیان محیط زیستی منتشر شد ایشان در گزارشی از وضعیت خود شرح داده که بازجویان اطلاعات سپاه برای گرفتن اعترافات دروغین از وی او را مورد شدیدترین شکنجه‌های فیزیکی و تهدید‌های جنسی قرار داده اند. خانم بیانی طی نامه‌های متعددی خطاب به مسئولین کشور رفتار ضد انسانی و شکنجه‌های هولناک بازجویان را تشریح کرده است حقیقتا” شرح شکنجه‌ها و بلاهایی که بازجویان بی اخلاق سنگدل بر سر او آورده‌اند و رنج و عذایی که در این بازجویی‌ها تحمل کرده تکان دهنده و حیرت انگیز است. این ماهیت نظام استبداد دینی ست که برای بقای خود هر جنایتی، هرگونه رفتار غیر اخلاقی و عمل ضدبشری را مجاز می‌داند.
.
🔺این رفتار‌های بی شرمانه ثمره‌ مسموم حکومت مطلقه‌ی فردی و غاصبانه ای است که می‌خواهد مادام‌العمر به ضرب سر نیزه و سرکوب دائم بر این سر زمین فرمانروایی کند. پایه‌های قدرت مطلقه ولی‌فقیه بر چنین فجایع و اعمال شنیعی استوار گردیده است، در این ماجرای دلخراش علاوه بر سازمان اطلاعات سپاه که مسئولیت مستقیم دارد قوه‌ی قضائیه و رؤسای قوای سه گانه هم مسئولند و پاسخگو، اما مسئول اصلی این فاجعه مستبد امروز ایران علی خامنه‌ای ست چون این نهاد‌های سرکوبگر فقط از او فرمان می برند و با اشارات مستقیم و غیر مستقیم او عمل می‌کنند بنابراین باید پاسخگو باشد.
.
🔺به نظر من چاره کار همان است که همیشه گفته‌ام باز هم می‌گویم باید آقای خامنه‌ای دست از این قدرت جهنمی بردارد و کنار رود و نظام استبداد دینی برود و جای خودرا به یک نظام جمهوری دمکراتیک سکولار بدهد البته با روشی مسالمت آمیز یعنی برگزاری رفراندوم تغییر نظام جمهوری اسلامی. می‌توان با مقاومت مدنی و ایستادگی مخالفان، معترضان و منتقدان نظام، حاکمیت استبدادی را مجبور به پذیرش رفراندوم تغییر نظام کرد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
بازهم کشتارحیوانات وسگ های بی پناه این باردر منطقه ماهدشت

به گزارش حامیان حقوق حیوانات بیش از بیست سگ بی سرپرست و بی پناه توسط سم در چاده ماهشهر به سمت تهران کشته شده اند . این اقدامات معمولا توسط شهرداری های منطقه انچام میشود شهرداری های چنایتکاری که بارها با وحشی گری به کودکان کار حمله میکنند و آنها …

خبر
اخبار هفتگی زندانیان سیاسی – ۲۴ دی ۱۳۹۹ با بیتا جوراب دوز و شکوفه آذرماسوله

همراه با گزارشات نقض حقوق بشر وبیانیه ها وپیام ها ونامه های زندانیان سیاسی : تیتر گزارشات ۱- فراخوان جبهه دموکراتیک ایران : هم میهنان ۵ شنبه ۲ بهمن همزمان با چهلمین روز قتل حکومتی #روح_اله_زم ، روز تاریخی ” #یاد_بود”را بر گزار کنیم. ۲-بیانیهٔ انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف، …

خبر
تفهیم اتهام به زندانیان سیاسی محمد بنازاده امیرخیزی و پیام شکیبا و امتناع مجید اسدی از شرکت در بیدادگاه

روز سه شنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، جلسه دوم بیدادگاه  اتهامات مجید اسدی، پیام شکیبا و محمد بنازاده امیرخیزی، توسط شعبه ۲۹ بیدادگاه  ضدانقلاب تهران قاضی علی مظلوم برگزار شد. مجید اسدی، پیام شکیبا و محمد بنازاده امیرخیزی، سه زندانی سیاسی محبوس در زندانهای رجائی شهر کرج و اوین، در …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: