اتوبوس شرکت واحد سوخت ورانندگان خاموشش کردند

ویدیو ها

 

یک دستگاه اتوبوس بی آرتی شرکت واحد‌درپایانه شهید افشار به علت فرسوده بودن و اتصال سیم کشی درآتش سوخت ،خوشبختانه این حادثه تلفات جانی دربر نداشت.
🔴آتش گرفتن اتوبوس دوکابین درپایانه افشار

یک دستگاه اتوبوس دوکابین خط پایانه شهید افشار به راه آهن امروز مورخ ۲۲خرداددرساعت ۱۴و ۳۰ درحالی که درپایانه شهید افشار درنوبت سرویس دهی بود به علت فرسودگی سیم کشی های داخلی و اتصالی برق آتش گرفت و کابین عقب اتوبوس بطور کامل درآتش سوخت ،خوشبختانه با توجه به اینکه ایستگاه آتش نشانی درکنار پایانه اتوبوسرانی میباشد درهمان لحظات اولیه مامورین آتش نشانی موفق به مهار آتش شدند. اتوبوس های کینگ لانگ از اولین سری اتوبوس های خط بی آرتی میباشد که سالها از عمر مفید آن میگذرد و سابقه کاری این اتوبوس ها بیش از۱۲سال است که ازنظراستاندارهای جهانی فاقد اعتبار میباشد.

سندیکای کارگران شرکت واحد باردیگر به مدیرعامل وشهرداری تهران هشدارمیدهد که نسبت به جمع آوری اتوبوس های فرسوده و تاریخ مصرف گذشته هرچه زودتر اقدام کنند و از کارکرد این اتوبوسهای فرسوده درخطوط جلوگیری بعمل آورند، لذا باتوجه به اینکه این خطوط بیشترین جابجایی مسافردرشهرتهران را دارد اینگونه حوادث درحین جابجایی مسافر میتواند خسارات جانی جبران ناپذیری به شهروندان بزند که مسئولیت این عواقب به عهده مستقیم مدیریت شرکت واحد وشهرداری تهران میباشد .

💢همکاران به سندیکای خود بپیوندید و با پرداخت حق عضویت همکاران خود را در سندیکا یاری و همراهی کنید.

اخبار، تصاویر، پیشنهادات و مشکلات در محل کار خود را با کلیک در @Pvsyndica برای ما ارسال کنید
bus fire

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد.

💠صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد. اگر چند باشد شب دیر باز بر او تیرگی هم نماند دراز شود روز، چون چشمه رخشان شود جهان چون نگین بدخشان شود کانال ما👈 @sakariyouha1414 ادمین👈 @ghiam14 💎 @iranyarannetwork1398

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: