اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق و شروع اعتصاب غذای پیمان میرزازاده

خبر

آیا اصلاح صلبان حکومتی چنین جنایاتی را منتشر می کنند ؟؟؟!!!

وحتی به آن فکر میکنند …..

نه به نظرم آنها فقط بلدند هر چهار سال یکبار با زست های تهوع آور سیاسی انگشت هایشان را رنگی کنند وتبلیغ آخوند سبز و بنفش و شکلاتی کنند …..

پیمان میرزازاده، زندانی سیاسی در زندان ارومیه در اعتراض به حکمی که توسط شعبه ۱۱۰ علیه وی صادر شده است، از امروز دست به اعتصاب غذا زد. وی در جریان این پرونده به ۲ سال حبس و ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم شده است. حکم شلاق وی روز یکشنبه اجرا شد.
طبق اخبار دریافتی، روز یکشنبه ۶ مردادماه ۱۳۹۸، پس از اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق پیمان میرزازاده، زندانی سیاسی در زندان ارومیه، وی دست به اعتصاب غذا زد.
یک منبع مطلع در این رابطه گفت: امروز آقای میرزازاده را به شعبه ۴ اجرای احکام ارومیه منتقل کرده و حکم ۱۰۰ ضربه شلاق وی را اجرا کردند. آقای میرزازاده در اعتراض به صدور و اجرای حکم شلاق و حبس که از بابت اتهام “توهین به مقدسات” و “شرب خمر” توسط شعبه ۱۱۰ دادگاه عمومی ارومیه علیه وی صادر شده است، از امروز دست به اعتصاب غذا زده است.
گفتنی است که در پی اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق، بدن پیمان میرزازاده به ویژه پشت و پاهای وی به شدت متورم شده است و در حال حاضر در وضعیت جسمانی نامساعدی به سر می‌برد.

photo_حکم شلاق.jpg

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
گزارشی از وضعیت بد پروژه ها!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، نامه ای از سوی کارگران چند پروژه برایمان ارسال شده است که توجه تان را به آن جلب می کنیم: در این چند ماه در مورد وضعیت همه گروهای شغلی پروژه ای صحبت شد به جز نفرات دفتری. پیمانکاران حقوق نفرات دفتری رو افزایش ندادند …

خبر
ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران

ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران بصورت چاپی و الکترونیکی منتشر شد. در این شماره می خوانید: اطلاعیه های سندیکاهای کارگری ص۱ گزارشات کارگری از واحدهای تولیدی سراسر ص۱۴ زحمتکشان و هزینه ای که باید به دوش بکشند! ص۲۷ تا حق …

خبر
توزیع شیر فاسد بعنوان سهیه روزانه رانندگان، توسط مدیریت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

فیلم ارسالی به سندیکا از طرف راننده شرکت واحد

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: