اختلاف سپاه وتیپ نوهد بر سر چیست؟

خبر

نوهد66در ترور بازی حکومتی که جلوی مجلس و باغچه قبر خمینی پیش امد حکومتی ها مدعی دروغ گویی های بسیاری شدند و پرونده زیادی از تروریستهای مانوری که خود نهادهای حکومتی انها را تربیت کرده وبه مکان فرستاده بودند واز راه دور ان بیچاره هارا با ریموت از راه دور منفجر کردند، رو شد. مثلا معلو شد این مثلا تروریستهای بیچاره وفقیر را در منطقه جوانرود وپاوه خود اطلاعات سپه در منطقه پرورش داده است. به همین علت وقتی نیروهای مخصوص ارتش یا کلاه سبز ها برای کمک به حل این مشکل آمدند ، بین سپاهی وها وانها درگیری واختلاف نظر پیش امد . سپاهی ها وفرماندهان نیروی انتظامی که مکان را غرق داشتند به نیروهای ارتشی کلاه سبز تیپ 66 نوهد اجازه نمی دهند وارد منطقه اجرای عملیات بشوند. این جلوگیری خیلی افراد تیپ نوهد را ازرده است . برخی از انها که در صحنه درگیری بوده اند به دیگر ارتشیان می گویند که اصلا مثل یک نمایش بود. برای همین هم اجازه ندادند تا ما در خنثا کردن تروریستها شرکت داشته باشیم. همه چیز مثل یک بازی خنده دار وکاملا ناشیانه بود. در بسیاری از رسانه های داخل کشور مخصوصا سایت های مربوط به ارتش به انواع مختلف وتحت لفافه این مطالب همکنون در حال انتشار است.
دانستن این موضوع نشان میدهد که نحلیل واطلاعاتی که به خبر گر رسید دقیق و بی تردی بوده است. واینکه یک نیوری دیگر راهم برخی دیگر از حاضران در طبقه چهارم مجلس عنوان کرده اند که گویا قبلا مواد منفجره در ان جا به شکل خیلی ناشیانه کارسازی شده بود. وهمزمان با انفجار جلیقه فردی که در طبقه چهارم منفجر شد از راه دور، چون خود شخص هیچ حرکتی برای انجام خویش انجام نداد. این مواد پر سر وصدای انفجاری هم منفجر شد.
در هم ریختگی حکومت برای جمع کردن این فاجعه باعث آبرو ریزی بیشتر حکومت شده است . اصولا اکثریت مردم این بازی را جدی نگرفته اند. همه اعتقاد دارند این حکومتیان دست وپا گم کرده برای مهار بحران تحریم بزرگی که در کنگره امریکا بر علیه سپاه پاسداران اسلام شد، این جنایت را انجام دادند تا جان تعدادی شهروند معترض را که برای اعتراض جلوی مجلس امده بودند بگیرند. کشته شدن 17 نفر وزخمی شدن بیش از 50 نفر حادثه کوچکی نبود که حکومت حتا یک عزای ملی برای ان اعلام نکرد . حتا خامنه ای انرا یک جنایت مثل سیما رکس وپلاسکو هم حساب نکرد که در هر دو اتفاق خودش دست داشته وباعث مرگ بیش از 400 نفر در هر حادثه شده است. به همین دلیل این تعداد از مرگ وآسیب های رسیده به شهروندان را ترقه بازی می نامد. ودم خروسش از زیر عبا وعمامه اش بیرون می زند. آنقدر هجوم رسانه ای به این واژه احمقانه شدید بود وانقدر افکار عمومی به این کلمه توجه پیدا کرد که مجبور شدند این کلمه را در سایت خامنه ای عوض کنند. اری هر چند هزینه ای سنگین به مردم ایران از سوی حکومت تحمیل شد ، اما حکومت هم تو دهنی سختی دوباره از مردن خورد که مجبور شد ترقه بازی را از سایت رهبر رو موتش بردارد. ببینیم اختلاف بین ارتشیان ایران دوست وانسان دوست با حکومتیان ضد بشر وایران به کجا خواهد رسید. منتظر خبر ها وگزارش های تازه در این باره باشید .
نخود هر اش خبر گر عیار فضولباشی

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
✅ پیام #محمد_نوریزاد در هنگام بازگشت به زندان: ما تا زنده ایم نسبت به «ملا» معترضیم

آقای نوریزاد در این فیلم و هنگام رفتن به زندان گفت؛ من به محض ورود به زندان اعتراضم را آغاز می کنم، و اینبار دیگر به بازنمی گردم تا آزادی کامل و آزادی وطنم و جارو کردن ملاها از این سرزمین …. محمدنوریزاد با انتشار ویدئویی راهی زندان شد و …

خبر
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ – تجمع اعتراضی کارگران پتروشیمی رازی

کارگران پتروشیمی رازی در اعتراض به ممنوع الورود شدن تعدادی از کارگران دست از کار کشیدند و مقابل حراست مجموعه اعتراض کردند.

خبر
بری روزن، از اعتصاب غذا کنندگان در واکنش به مذاکرات برجام : «معصومه ابتکار یک بازجوی عصبانی و خشن بود

بری روزن، از بازماندگان گروگانگیری سال۱۳۵۸ سفارت آمریکا در تهران: «معصومه ابتکار یک بازجوی عصبانی و خشن بود و روز آخر قبل از خروج از ایران، من را بازجویی کرد و گفت اگر در مورد ما بد بگویی، جلوی خروج تو را می‌گیرم.امروز فرزند او در آمریکاست» بری روزن با اشاره …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: