اخراجی های خلیج فارس در کارگاه مانده اند!

ایان دوردوم تجمعات اعتراضی کارگران بهره‌برداری معترض اخراجی پالایشگاه ستاره خلیج فارس درتهران اینبار بدنبال وعده وزارت کار

🔹🔸🔹روز4مهر، کارگران بهره‌برداری معترض اخراجی پالایشگاه ستاره خلیج فارس پس از دوروز تجمعات اعتراضی در تهران بدنبال وعده وزارت کار مبنی بر پیگیری بازگشت بکارشان به دور دوم اعتراضاتشان درتهران پایان دادند وراهی بندرعباس شدند.
برپایه گزارش منتشره،به بدنبال اعتراض دو روز گذشته (روزهای دوم و سوم مهر ماه) جمعی از کارگران معترض اخراجی پالایشگاه ستاره خلیج فارس در تهران، مسئولان وزرات تعاون کار ورفاه اجتماعی وعده پیگیری مطالبات این کارگران را دادند. بر همین اساس تمامی این کارگران؛ صبح امروز سه‌شنبه راهی محل سکونت خود در بندرعباس شدند.
یکی از این کارگران درباره وضعیت خود و همکارانش می‌گوید: باتوجه به اعتراضی که از جانب کارفرما نسبت به رای هیات تشخیص صورت گرفته است، برای مشخص شدن وضعیت شغلی خود منتظر صدور نهایی حکم اداره کار بندرعباس هستیم.
قرارداد کاری تمامی این کارگران که پیش از این از طریق آزمون استخدامی منعقد شده بود در پایان شهریور ماه به اتمام رسیده است و از همان زمان تاکنون در وضعیت سرگردانی به سرمی‌برند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.