اداره اطلاعات سپاه استان اصفهان چهار نفر را به اتهام عضویت در «شبکه فعال سلطنت‌طلبان» در این استان بازداشت کرد.

گزارش

در پی یورش ماموران اطلاعات سپاه استان اصفهان دستکم ۴ نفر از شهروندان فعال سیاسی در این استان بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند.
, روز پنجشنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۸, چهار نفر از فعالان سیاسی ساکن اصفهان توسط ماموران اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شدند. بازداشت این شهروندان به دلیل “عضویت و فعالیت در بین فعالان سیاسی سلطنت طلب” و همچنین “شبکه مبارز وطن اصفهان” صورت گرفته است.
براساس این گزارش؛ بازداشت این ۴ شهروند ساکن اصفهان توسط ماموران اطلاعات سپاه در حالی صورت گرفت که این افراد در حال برگزاری جلسه ای در منزل شخصی یکی از افراد بازداشت شده بودند.
همچنین ادعا شده در تفتیش از منزل مورد نظر پرچم شیر و خورشید, ابزار شعارنویسی و چند برگ شب نامه کشف و ضبط شد

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
#منصوراسانلوکارگرسندیکالیست و سخنگوی جنبش همبستگی ستمدیدگان دادخواه : #نه_به_انتصابات۱۴۰۰ را شروع به پخش کنیم.

#نه_به_انتصابات۱۴۰۰ را شروع به پخش کنیم. بیاییم به جای جر و بحث کار گروهی و مشترک کنیم. با توجه به قانون اساسی رژیم اسلامی تمامی انتخابات های نمایشی رژیم انتصابات بوده است. چون اصل ولایت فقیه بر همه ی اصول دیگر حاکم است. با یک فرمان حکومتی و یا دستور …

خبر
روز زن را در ۸ مارس گرامی میداریم گفتگوی رضا اسماعیلی با چهار زن مبارز

درود بر سامانه همبستگی ملی ایرانیان که برای همبستگی همه براندازان آزادی خواه و دموکراسی خواه تلاش می کند. سپاس از رضا اسماعیلی که این مصاحبه های همگرایانه را مدیریت میکند. منصور اسانلو کارگر سندیکالیست و سخنگوی جنبش همبستگی ستمدیدگان دادخواه ایران و عضو سامانه همبستگی ملی ایرانیان #خبرگرصدای بی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: