ادامه اعتراضات کارگران شهرداری اردل نسبت به عدم پرداخت ماه ها حقوق وحق بیمه و وعده های پوچ مسئولین

اعتراضات کارگران شهرداری اردل نسبت به عدم پرداخت ماه ها حقوق وحق بیمه و وعده های پوچ مسئولین کماکان ادامه دارد.

یکی از کارگران شهرداری اردل به خبرنگار رسانه ای گفت: از سال ۹۶ تاکنون هیچ وقت ما به موقع حقوق دریافت نکرده‌‌ایم و از بهمن ماه سال گذشته هم اصلا حقوقی پرداخت نشده است.

برای ایام عید هم عیدی و سنواتی به ما پرداخت نشد و بعد از عید بخشی از حقوق را پرداخت کردند. برای پیگیری مطالبات فرماندار به در شهرداری حاضر و شهردار نیز جهت رفع مشکلات ما قول مساعد دادند اما شهردار هیچ اقدامی جهت رفع مشکلات ما انجام نداد.

ما اصلا فیش حقوقی نداریم و نمی‌دانیم چقدر اضافه کار داشته‌ و چقدر مرخصی طلب داریم!

ما برای لباس فرم شهرداری هم مشکل داریم، حتی بیمه‌هایمان هم به طور ناقص رد می‌شود و دفترچه‌هایمان تمدید نیست و وقتی جهت تمدید به واحد مربوطه مراجعه می‌کنیم به ما می‌گویند بیمه رد نشده و شما قراردادهایتان نیامده یا قرارداد ندارید که بتوانیم دفترچه را تمدید کنیم.

ما برای خرید حداقل مایحتاج زندگی خود دچار مشکل شده‌ایم.

یکی دیگر از کارگران معترض شهرداری اردل گفت: پیمانکار ما را فریب داد و بعضی مواقع تا ۴ صبح ما را به کار می‌گرفت اما اضافه کاری‌هایمان را پرداخت نکرد و حقوقهایمان از بهمن ۹۷ تاکنون پرداخت نشده است.

یکی دیگر از این کارگران نیز گفت: بنده دی ماه سال گذشته تسویه حساب کردم ولی تاکنون نه سنوات و نه عیدی و نه اضافه کار دریافت نکردم، اداره کار هم رفتیم ولی نتیجه‌ای نگرفتیم.
photo_2019-07-15_08-08-36.jpg

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: