ادامه اعتراضات کارگران کارخانه آذرآب نسبت به بلاتکلیفی شغلی ومعیشتی با تجمع مقابل ساختمان مدیریت شرکت

گزارش

روز شنبه 11آبان،کارگران کارخانه آذرآب در ادامه اعتراضات دامنه دارشان نسبت به بلاتکلیفی شغلی ومعیشتی دست به تجمع مقابل ساختمان مدیریت شرکت زدند.

بنا به گزارش رسانه ای شده بتاریخ 12آبان،اعتراضات آذرآبی ها نسبت به بلاتکلیفی شغلی ومعیشتی و وعده های توخالی مسئولان همچنان دراین واحد صنعتی ادامه دارد.

کارگران آذرآب در راه دست یابی مطالبتاشان مبنی بر تعیین تکلیف با سهامداران وپرداخت فوری حقوق ماه های شهریور و مردادشان کماکان از رفتن برسرکار خود داری می کنند.

پیش ازاین کریم یاوری مدیر کل حمایت از مشاغل وزارت تعاون، کار و رفاه به خبرنگار رسانه ای گفته بود: بانک کشاورزی به عنوان سهامدار عمده و 32 درصدی “فاذر” و یک فرد حقیقی با مالکیت 10 درصدی سهام باید نسبت به حل مشکلات اقدام کنند.

وی در رابطه با پرداخت حقوق کارگران با اشاره به اینکه بانک کشاورزی تا زمان مالکیت باید در مقابل مطالبات کارگران مسئول و پاسخگو باشد، افزوده بود:بانک کشاورزی طبق مصوبه اول آبان 98 دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مکلف به پرداخت 15 میلیارد تومان وام است تا مطالبات کارگران پرداخت شود
photo_2019-11-03_23-49-19.jpg

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صدای مادر #امید_رضایی که برای جان‌بخشان #آبان۹۸ می‌خواند.

🔴با نزدیک شدن به  آبان  خونین دل مادران داغدیده پر از حزن و اندوه بیشتری میشود …. بلند بگو مرگ بر خامنه ای مرگ بر استبداد 🔹 در ویدیو تصویر برخی از جانباختگان آبان ۹۸ دیده می‌شود. #آبان_زنده_است #آبان_ادامه_دارد #آبان_خونین

خبر
آرزوی مادران داغدیده: طناب دار بر گردن خامنه‌ای!

مادر آرش (علیرضا) بابامیری وکیل جوان پایه یک مهابادی که قربانی تصمیم خامنه‌ای برای نخریدن واکسن معتبر کرونا شد، دعا میکند خامنه‌ای خائن توسط جوانان حلق آویز شود. هر مرگ بر اثر کرونا یک نفرین علیه خامنه‌ای بعنوان عامل قتل عام مردم ایران.

خبر
ازدیکتاتوری خامنه ای میراثی تلخ به یادگار مانده،میراثی به نامِ«مادرانِ داغدیده»…

مادرانِ داغداری که هیچ چیزی مرهم دردشان نیست،آنها چیزی برای از دست دادن ندارند،خشم و دردِ مادرِ داغدار،تا ابدالدهر تمام نمی‌شود. این خشم،این غم،این دلِ شکسته،اگر که لبریز شود،اگر که طاقتش طاق شود،مهار شدنی نیست. در فیلم «سریرِ خون»از آکیرا کوروساوا دیالوگی است که میگوید: «تاج و تختی که از …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: