ادامه تخریب منازل مسکونی شهروندان بلوچ در زاهدان

 

تخریب منازل مسکونی شهروندان بلوچ در شهر زاهدان توسط شهرداری و نیروهای نظامی همچنان ادامه دارد.

به گزارش کمپین فعالین بلوچ، بامداد امروز ۱۵ مهرماه ۱۴۰۰، منازل مسکونی شهروندان بلوچ در خیابان آزادی زاهدان توسط شهرداری با همکاری نیروهای نظامی تخریب شدند.

گفته می شود ماموران شهرداری با هوکاری نیروهای نظامی به خیابان آزادی شهر زاهدان یورش برده و بدون حکم اقدام به تخریب منازل مسکونی شهروندان کرده اند.

ماموران شهرداری با همکاری نیروهای نظامی در تاریخ ۱۲ مهرماه ۱۴۰۰ نیز به منطقه شیرآباد زاهدان یورش برده و منازل مسکونی شهروندان بلوچ را تخریب کرده بودند.

همچنین در تاریخ ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۰، منازل مسکونی شهروندان بلوچ در منطقه قاسم آباد زاهدان نیز تخریب شده بودند و یک زن بلوچ توسط ماموران زن نیروی انتظامی مورد ضرب و شتم قرار گرفته و بیهوش شده بود.

در روزهای اخیر تخریب منازل مسکونی شهروندان بلوچ در شهرستان زاهدان توسط شهرداری با همکاری نیروهای نظامی افزایش چشمگیری داشته است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
«مرگ بر ستمگر!» تهران: تجمع رانندگان شرکت واحد در برابر ساختمان قوه قضائیه،

تهران: تجمع رانندگان شرکت واحد در برابر ساختمان قوه قضائیه، در اعتراض به پیمان شکنی شرکت کلاهبردار تعاونی مسکن شرکت واحد در پروژه ی مسکن “سپیدار ۲ و ۳” ۱۴۰۰.۷.۲۵

ویدیو ها
نرگس محمدی: آتنا دائمی ۶ سال بدون مرخصی در زندان است

بیست و چهارم مهرماه ۱۴۰۰ حضور شهناز اکملی مادر زنده یاد مصطفی کریم‌بیگی ، نرگس محمدی به همراه پدر و مادر آتنا دائمی زندانی سیاسی در پشت دیوارهای زندان‌لاکان رشت. آتنا دائمی بیش از شصت روز است که از حق تماسی تلفنی محروم است و خانواده می بایست در این …

ویدیو ها
مزدوران خامنه ای #علیرضا_شیدایی را در #آبان۹۸ با شلیک گلوله به سرش کشتند.

🔹پدرش می‌گوید زیاد سواد ندارم. تو این مجازی اینا نیستم. هیچکدومو بلد نیستم اینارو. ولی بچه من چه گناهی کرده بود کشتن؟ ‏نام علیرضا در لیست‌ سازمان‌های بین المللی آورده نشده است. #آبان_ادامه_دارد

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: