ادعای پرداخت رشوه توسط جمهوری اسلامی به دیپلمات‎های آمریکایی در جریان مذاکرات اتمی

کیهان لندن :

ادعای پرداخت رشوه توسط جمهوری اسلامی به دیپلمات‎های آمریکایی در جریان مذاکرات اتمی
– برخی منابع خارجی مدعی شده‌اند که رژیم ایران برای به ثمر نشستن مذاکرات اتمی در سال 2015 به برخی دیپلمات‎های آمریکایی رشوه پرداخت کرده‎ است.
– این منابع برخی به نقل از حسین جابری انصاری و بعضی به نقل از حسن قشقاوی که هر دو از دستیاران پیشین ظریف هستند نوشته‎اند اگر اروپا پس از خروج آمریکا از توافق با ایران تجارت نکند اسامی دیپلمات‎های آمریکایی که رشوه گرفته‎اند را افشا می‎کنند!

– آیا بین دیدار خرازی‎ و کری و همین طور ادعای دریافت رشوه از سوی مقام‎های آمریکایی در دولت اوباما و استعفاهای غیر منتظره‏‌ی دو کارشناس ارشد هسته‌ای در وزارت خارجه آمریکا و آژانس بین‌المللی اتمی ارتباطی وجود دارد؟

موضوع رشوه گرفتن ديپلماتها امريكايى درگير در برجام و تهديد حسين جابرى انصارى يا حسن قشقايى به افشاگرى و تهديد اروپا به ادامه تجارت با فرقه باج گير و گروگان گير در ايران(آخوندها) و افشاى اسامى ديپلماتهاى امريكايى رشوه گيرنده موضوعى است كه بايد واكاوى شود

در واقع تهدید حسين جابرى انصارى يا حسن قشقايى متوجه ديپلماتهاى اروپايى است و نه ديپلماتهاى امريكايى !

امريكا كه از برجام خارج شده است و اين تهديد دست ترامپ را باز تر خواهد كرد كه واقعا برجام بر پايه دروغ استوار شده است. اگر رژيم بخواهد موضوع رشوه گيرى ديپلماتهاى امريكا را علنى كند ترامپ را برنده خواهد كرد چون سندى بر حقانيت گفته هاى ترامپ خواهد بود پس موضوع تهديد بايد متوجه ديپلماتهاى اروپايى باشد كه احتمالا اونها هم رشوه گرفته اند!

اگر ديپلماتهاى امريكايى تنها رشوه گرفته باشند ، چرا بايد حسين جابر انصارى يا حسن قشقايى اروپا را تهديد به افشاگرى كنند!!!!موضوع تهديد اين است كه برادران اروپايى رشوه دريافت كرده اند و الان رژيم گروگان گير دارد به در مى زند كه دیوار یا همان اروپا بفهمد كه اگر شما بخاطر منافعتان بخواهید از برجام خارج شوید و در كنار ما نباشيد اسامى ديپلماتهاى رشوه گيرنده اروپايى را اعلام خواهيم كرد واستعفاى غير منتظره دو مقام ارشد اژانس بين الملى در هفته قبل و ديدار جان كرى در پاريس با تيم كمال خرازى در واقع خود زنى اخر رژيم و فرقه تبهكار اخوندى است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: