ارتشیان در ابعاد بیش از صد هزار نفری به کمپین معیشت پیوستند.

♨️ پیام یک هموطن ارتشی

آنقدر در وضعیت فلاکت و رنج و فقر بودیم که حتی حقوق خود را فراموش کرده ایم …

ارتش حقوقش را هیچگاه فراموش نمیکند. در گرما و سرما شمال تا جنوب غرب تا شرق دریا و آسمان و بیابان تعطیل یا غیر تعطیل با کوچکترین دستور آماده ی هر گونه ماموریتیم .
و همیشه کار ارتش را بر همه چیز اولویت داده ایم . چرا که اگر اینچنین نکنیم امنیت که بزرگترین هدیه ی ارتش به هر کشور است تامین نمیشود.

ولی بر سر ما چه آمده است .
در همه ی جوامع بدون در نظر گرفتن حتی تحصیلات ارتشیان از بالاترین حقوق برخوردارند چرا که هیچ ارتشی به اندازه ی مدرک تحصیلی نمیجنگند بلکه باید تا آخرین قطره ی خون و صدای آخرین تپش قلب دفاع کند.
و چقدر باید غمگین شد از آنانکه میگویند حالا که جنگ نیست، غافل از آنکه اگر دشمن یک لحظه به رشادت و جانبازی ارتشیان ایران زمین شک کند در حمله به ناموس و شرف و دینمان کوتاهی نمیکند. آنان میدانند اگر ارتش از فقر معیشتی می نالد تنها نشاندهنده ی ضعف مالی است و اگر ارتشیان عشق به ایران نداشتند همان سال اول ارتش را رها میکردند. ودهها سال با فقر زندگی نمیکردند.
دشمن میداند تنها ارتشی که دارای ارزشهای ملی و معنوی است ارتش ایران است و اینجا و تنها اینجا میگوییم که دشمن بخوبی و زیبایی ارزشهای معنوی ما را فهمیده است . و اگر نفهمی کندتاوان سختی را خواهد داد.
همرزمان عزیزم .
این حق ماست که در هر فصل یک مسافرت تفریحی برویم .
این حق ماست که بهترین ماشین شاسی بلند که ماشین ایده آلی داشته باشیم‌
این حق خانواده ی ماست که در رفاه نسبی و بدور از دغدقه ی معیشت و قسط و وام و غیره زندگی کنند.
فرزندان‌ما باید در بهترین کلاسهای آموزشی و مورد علاقه ی شان شرکت نمایند.

چه شده است که حتی حاضریم بخاطر نداری و فقر کر و کور بی دندان شویم
و برخی فرماندهان بخاطر نادانی ما میلیاردها از بودجه ها و پروژه های مختلف سوء استفاده کنند.
برای هر کدام از بچه هایشان گرانترین خانه و ماشین بخرند و از طرفی در مراسم حج شان چه ولخرجی نمیکنند.
میدانیم شاید برخی بگویند چرا فرماندهان را تضعیف میکنیم . ولی این چه منطقی است تا حرف حق را میگوییم دنبال برچسب زدن هستید به این خاطر که صدای عموم ارتشیان رنجدیده را خاموش کنید.
همرزمان عزیز.
چه شده است که بخاطر نداری از قوم و خویش و بیگانه قطع رابطه کردیم .

بخاطر نداری دخترهایمان بدون جهیزیه و پسرهایمان بی سروسامان .

از خجالت آب میشویم که حتی نمیتوانیم هفته ای یک بار دختر یا پسرمان را که با هزار بدبختی ازدواج نموده اند را به خانه ی امیدشان به خانه ی بزرگ خانه دعوت کنیم

چرا نباید برای نوه هایمان حداقل یک دست لباس آبرومندانه بگیریم
ناسلامتی پدربزرگ و مادربزرگ دارند.

اگر آقایان تورهای میلیونی سیاحتی به عروس و فرزندانشان عیدی میدهند ما به پانصدهزارتومن هم راضی هستیم که به عروسمون که چشم به دست بزرگ یک خانواده چه بسا خاندان را دارند قانع هستیم.

همرزمان عزیز . چه شده که باورمان شده است باید تن به مسافرکشی بدهیم . بخدا بمیریم بهتر از این است.
فرماندهان گرامی بخدا ما از زیر بوته استخدام نشدیم تحقیق کردید مصاحبه گرفتید ما شاید از خانواده های فقیری به ارتش راه پیدا کرده باشیم ولی شما هم مستثنی نیستید و این دلیل نیست که فقیر هم از دنیا برویم…
ولی همین فقرای ارتش هستند که با سیلی صورت خود سرخ کرده و بهترین رژه آبرومندانه را میروند…
چنان با اقتدار که شما در جایگاه سان رژه لذت میبرید …
و قدرت رزمیشان چنان است که دشمن جرات کوچکترین حرکتی ندارد
اگر ارتش ملی نباشد ایرانی نخواهد بود و آنوقت چه کسی میتواند رئیس جمهور شود نماینده مجلس شود کارخانه داشته باشد و چه کسی میتواند فتوی دهد و مرجع تقلید شود.
همرزمان عزیز باور کنید این رنج وفلاکت حق ما نیست ‌…
التماس نداری زیبنده ی ارتشی نیست .
چند روز است با هم پیمان میبندیم جهت ارتقاء معیشت به حفاظت گزارش کنیم ولی چندان هم صدا نیستیم…عادت کرده ایم تخم‌ ناامیدی بپاشیم… هزار دلیل می آوریم‌ که بی فایدس ‌… میگوییم مگر خبر ندارن…خبر داشتن و نداشتن آنان مهم نیست مطالبات و حرکت ما باید منسجم و همراه با گروه های مطالباتیه دیگر شکل بگیرد تا به حقه خودمان برسیم..

سالها با هم یکی نشدیم… الان که شرایط فراهم شده چرا هر کدوممون دنبال بهانه ایم…
بخدا بس است دیگر…
ما فقط دلخوش به این گزارشها نیستیم ولی چه کنیم باید قدم اول را برداریم … اگر همه اقدام کردیم و نتیجه نگرفتیم حتما قدم بعدی …و اگر نشد باز هم قدم بعدی … ولی این قدمها باید با همدلی و اتحاد هم‌پیش ببریم … پس از هم اکنون گزارشها را بصورت شحصی بمنظور ارتقاء وضعیت معیشتی آماده و بنویسیم که در اولین فرصت به تمامه مراجعه ذیربط و رسانه ها اطلاع دهیم..
و به دیگر دوستان حتما خبر بدیم

فقط با هم میتوانیم ..

khabargar, [14.09.17 15:51]
[Forwarded from صدای ارتش]
[ Photo ]
فوری
اعتراض بزرگ ارتشیان در مورد بانک حکمت در حال انتشار در کانالهای چندصدهزار نفری

فردا دیر است
هم اکنون همرزمانمان را به این مطالبه بزرگ دعوت کنیم
@arteshva صدای ارتش👈

بانک حکمت

khabargar, [14.09.17 15:52]
لطفا رویه عکس بزنید تا بزرگ بشه و ببینید کانالی با ۱۴۳۰۰۰عضو و دولتی این مطلب را منتشر کرده است.

khabargar, [14.09.17 16:14]
تروريسم حكومت ولايت فقيه در همه منطقه خاورميانه ان مردم را دشمن مردم وحكومت ايران كرده ، وقتي مردم ايران عليه اين تجاوز گري و تروريسم كه حكومت ولايت فقيه درست كرده ، هيچ اعتراض چشمگيري نمي كنند ، ايا حق ندارند به مردم وكشور ايران مثل حكومتشان. نفرت پيدا كنند؟‎
ما براي چه از كمپين سپاه گو هوم سپاه برو به لانه ات دفاع مي كنيم ؟ چًون مي خواهيم مردم كشور هاي منطقه بدانند ، هستند گروهي ايراني كه با دخالت دولت ولايت فقيه در كشور هاي ديگر مخالفند . ريشه را بايد قطع كنيم. آنوقت ديگر مردم سوريه چه ناراحتي از ما خواهند داشت.‎

ارتشی ها با مقاومت جانانه خود تا به حال نگذاشته اند تا آنها را بازیچه های دخالت های منطقه ای وتروریستی در خاک دیگر کشور ها بکنند. فقط یک نمونه در بین کلاه سبز ها رخ   داد که با مخالفت عمومی افکار عمومی ارتشیان مواجه شد. امیدواریم که هوشیاری و باور به ملی بودن ارتش جلوی نفوذ های تروریستی را در ان کما کان بگیرد. مخصوصا حالا مه در ابعاد صده ها هزار نفری به جنبش عیاران کمپین معیشت پیوسته اند.
منصور اسانلو

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.