ارژنگ داودی معلم تبعیدی در زندان زابل ۶ روزدر اعتصاب غذاست

خبر

زندانی سیاسی ارژنگ داوودی  دبیر نمونه غرب تهران و مدافع حقوق بشر،که در زندان زابل تبعید است از روز ۲۹ مرداد ماه در اعتراض به شرایط فجیع خود در زندان و درهمبستگی با زندانیان سیاسی اعتصابی گوهر دشت اعلام اعتصاب غذا و دارو کرد.
ارژنگ داوودی زندانی سیاسی سالخورده پس از انتقال به زندان زابل تاکنون ۱۶ بار وی را جابجا کرده و به سلول انفرادی برده اند.
این زندانی سیاسی با وجود ابتلا به بیماری قند و ناراحتی قلبی به دلیل شرایط اسفبار زندان؛ پس از اطلاع از وضعیت زندانیان سیاسی اعتصابی در زندان گوهردشت در حمایت از آنان از روز ۲۹ مرداد ماه؛ اقدام به اعتصاب غذا و دارو کرده است.
وی در پیام خود اعلام کرده است که از زندانیان سیاسی اعتصابی در گوهردشت حمایت می کند و تا رسیدن به خواسته هایش دست از اعتصاب غذا و دارو نخواهد کشید.
این زندانی سیاسی هم اکنون در سلول انفرادی؛ محروم از ملاقات؛ کتاب و روزنامه است. دژخیمان زندان زابل برای افزایش فشار بر این زندانی سیاسی اقدام به محدود کردن تماس تلفنی وی کرده اند. یکی از عاملین اصلی این مشکلات فردی به نام غلامرضا رضایی مسئول حفاظت زندان است که خود از عاملین ورود؛ پخش و توزیع مواد مخدر در زندان زابل می باشد.

خبرهای ما را  کنید

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد.

💠صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد. اگر چند باشد شب دیر باز بر او تیرگی هم نماند دراز شود روز، چون چشمه رخشان شود جهان چون نگین بدخشان شود کانال ما👈 @sakariyouha1414 ادمین👈 @ghiam14 💎 @iranyarannetwork1398

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: