ازوعده پاسخگویی وزیر اطلاعات وقیح جمهوری اسلامی درباره پرونده ترور «دانشمندان هسته‌ای»تا سرگذشت شکنجه های دردناک مازیار ابراهیمی در مستند تلویزیونی بی‌بی‌سی‌ فارسی

 

با کابل می‌زدند و می‌گفتند پاهایت اندازه کله‌ات شده! مصاحبه اختصاصی ایران وایر با مازیار ابراهیمی

«من فقط به این دلیل اعتراف کردم که کابل نزنند و شکنجه ندهند. من را روی تخت دراز می‌کردند و تا می‌توانستند با کابل می‌زدند. با خنده می‌گفتند که پاهایت اندازه کله‌ات شده. روز اعتراف تلویزیونی نمی‌توانستم راه بروم. دو نفری زیر بغل من را گرفتند و روی صندلی جلوی دوربین نشاندند. خودشان هر چه می‌گفتند من باید عین آن را تکرار می‌کردم. تهدید کرده بودند که اگر عین آن حرف‌ها را نگویم، آنقدر می‌زنند که گوشت روی استخوان پاهایم نمی‌ماند. مادرم اعتراف من را در تلویزیون دید سکته کرد و هنوز به حالت سابق برنگشتند. خانواده من ۱۶ ماه نمی‌دانستند کجا هستم. بعد یکی رفت و واسطه شد که اگر ۵۰،۰۰۰ دلار بدهید من می‌گویم بچه‌تان کجاست. آن ها هم ماشین من را فروختند و پول دادند که فقط بدانند من کجا هستم. بعدش هم گفته بودند یک میلیارد تومان بدهید تا حکم اعدام را بکنیم حبس ابد.»

این جملات بخشی از مصاحبه اختصاصی «ایران وایر» با مازیار ابراهیمی از متهمان ترور دانشمندان هسته‌ای ایران است که متن کامل آن فردا منتشر خواهد شد.
داستان دستگیری، شکنجه و اعتراف تلویزیونی ابراهیمی عمق خشونت، بی‌عدالتی و فساد در حکومت جمهوری اسلامی را به نمایش می‌گذارد.

وزیر اطلاعات ایران وعده داده است که در یک کنفرانس خبری به «موارد مطرح شده» درباره پرونده ترور «دانشمندان هسته‌ای» ایران پاسخ دهد.
▪️ در روزهای گذشته پخش یک مستند تلویزیونی از شبکه بی‌بی‌سی‌ فارسی، ابهامات گسترده‌ای درباره ترور برخی چهره‌های مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران رقم زده است.
▪️ در این مستند، مازیار ابراهیمی که مرداد ۱۳۹۱ در یک برنامه تلویزیون حکومتی ایران اعتراف کرد با همکاری دستگاه‌های امنیتی اسرائیل، در ترور این افراد مشارکت داشته است، از جعلی بودن اتهامات خود سخن می‌گوید.

photo_مازیار-ابراهیمی-1.jpg

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: