ازوعده پاسخگویی وزیر اطلاعات وقیح جمهوری اسلامی درباره پرونده ترور «دانشمندان هسته‌ای»تا سرگذشت شکنجه های دردناک مازیار ابراهیمی در مستند تلویزیونی بی‌بی‌سی‌ فارسی

ویدیو ها

 

با کابل می‌زدند و می‌گفتند پاهایت اندازه کله‌ات شده! مصاحبه اختصاصی ایران وایر با مازیار ابراهیمی

«من فقط به این دلیل اعتراف کردم که کابل نزنند و شکنجه ندهند. من را روی تخت دراز می‌کردند و تا می‌توانستند با کابل می‌زدند. با خنده می‌گفتند که پاهایت اندازه کله‌ات شده. روز اعتراف تلویزیونی نمی‌توانستم راه بروم. دو نفری زیر بغل من را گرفتند و روی صندلی جلوی دوربین نشاندند. خودشان هر چه می‌گفتند من باید عین آن را تکرار می‌کردم. تهدید کرده بودند که اگر عین آن حرف‌ها را نگویم، آنقدر می‌زنند که گوشت روی استخوان پاهایم نمی‌ماند. مادرم اعتراف من را در تلویزیون دید سکته کرد و هنوز به حالت سابق برنگشتند. خانواده من ۱۶ ماه نمی‌دانستند کجا هستم. بعد یکی رفت و واسطه شد که اگر ۵۰،۰۰۰ دلار بدهید من می‌گویم بچه‌تان کجاست. آن ها هم ماشین من را فروختند و پول دادند که فقط بدانند من کجا هستم. بعدش هم گفته بودند یک میلیارد تومان بدهید تا حکم اعدام را بکنیم حبس ابد.»

این جملات بخشی از مصاحبه اختصاصی «ایران وایر» با مازیار ابراهیمی از متهمان ترور دانشمندان هسته‌ای ایران است که متن کامل آن فردا منتشر خواهد شد.
داستان دستگیری، شکنجه و اعتراف تلویزیونی ابراهیمی عمق خشونت، بی‌عدالتی و فساد در حکومت جمهوری اسلامی را به نمایش می‌گذارد.

وزیر اطلاعات ایران وعده داده است که در یک کنفرانس خبری به «موارد مطرح شده» درباره پرونده ترور «دانشمندان هسته‌ای» ایران پاسخ دهد.
▪️ در روزهای گذشته پخش یک مستند تلویزیونی از شبکه بی‌بی‌سی‌ فارسی، ابهامات گسترده‌ای درباره ترور برخی چهره‌های مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران رقم زده است.
▪️ در این مستند، مازیار ابراهیمی که مرداد ۱۳۹۱ در یک برنامه تلویزیون حکومتی ایران اعتراف کرد با همکاری دستگاه‌های امنیتی اسرائیل، در ترور این افراد مشارکت داشته است، از جعلی بودن اتهامات خود سخن می‌گوید.

photo_مازیار-ابراهیمی-1.jpg

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
اعتصاب در شرکت آب تابان!

  به گزارش، خبرنگار پیام سندیکا، امروز صبح۳۰دی ماه ۹۹ ۲۰۰ کارگر شرکت آب تابان زیرمجموعه قرارگاه خاتم در منطقه جفیر هویزه از استان خوزستان دست به اعتصاب زدند. اعتراض آنان از عدم پرداخت حقوق ۲ ماه خود بوده است. شرکت آب تابان با اخراج پیمانکار این کارگران سرگردانی را …

خبر
انفجاری مهیب در لوله های گاز رامشیر دو کشته و یک مجروح برجای گذاشت

پنجشنبه ۲۵ دیماه، همانطوریکه در ویدئو مشاهده می کنید، انفجار در لوله هاى گاز نزدیک روستاى «چم اسحاق» در نزدیکی شهر رامشیر دوکشته و یک نفرمجروح شدند. هنوز در باره علت این انفجار گزارشی منتشر نشده است.

خبر
پیام زندانی سیاسی پیروز منصوری در پاسخ به ادعای اعزام زندانیان به مراکز درمانی

در پی ادعاهای اخیر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه زندانیان به مراکز درمانی خارج از زندان منتقل می شوند، زندانی سیاسی پیروز (محمدعلی) منصوری طی پیامی به دروغ بودن این ادعا پرداخت و نوشت این ادعا «دروغی است که مرغ های پخته تاریخ را هم به خنده وا می …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: