از سرگیری اعتصاب وتجمع کارگران سد شفارود

خبر

🔴📣🔴از سرگیری اعتصاب وتجمع کارگران سد شفارود دراعتراض به عدم پرداخت ماه ها حقوق و وعده های توخالی مسئولین طراز اول شهرستان رضوانشهر

روزسه شنبه هفدهم بهمن ماه، کارگران سد شفارود دراعتراض به عدم پرداخت ماه ها حقوق و وعده های توخالی مسئولین طراز اول شهرستان رضوانشهردست از کار کشیده ومقابل کارگاه تجمع کردند.

photo_2018-02-07_17-55-47

به گزارش یک منبع خبری محلی،خلف وعده مسئولان بالاخره نتیجه داد و صبح امروز کارگران سد شفارود باز هم ضمن تعطیلی کار کارگاهی سد در مقابل درب ورودی شرکت تجمع کردند.

کارگران سد شفارود رضوانشهر که چندی قبل به عدم پرداخت ماه ها از حقوق خود تجمع کرده بودند و این تجمعات تا ۱۱ روز پیاپی ادامه پیدا کرد با وعده مسئولان برای پرداخت حقوق معوقه خود، کارگاه این سد را فعال کردند. مسئولان ابتدا حقوق یک ماه و نیم از معوقات کارگران را پرداخت کردند اما باز هم کارگران در روزهای بعد با خلف وعده مسئولان مواجه شدند.
@ettehad

در همین خصوص فرماندار رضوانشهر وعده داده بود تا ۱۵ بهمن سه ماه از حقوق معوق کارگران این سد پرداخت شود اما این بار نیز وعده مسئولان تمام و کمال محقق نشد و روز شنبه ۱۴ بهمن تنها یک ماه از حقوق معوق کارگران پرداخت شد و علی رغم اینکه کارگران روز دوشنبه ۱۶ بهمن نیز منتظر پیامک واریز وجه از سوی بانک بودند باز هم خبری از مابقی وعده فرماندار رضوانشهر نشد.

خلف وعده مسئولان بالاخره نتیجه داد و صبح امروز کارگران سد شفارود باز هم ضمن تعطیلی کار کارگاهی سد در مقابل درب ورودی شرکت تجمع کردند اما تجمع کارگران با دخالت مسئولان شرکت ژیان به داخل محوطه کارگاهی سد کشیده شده است و هم اکنون کارگران ضمن تعطیلی کار در محل کارگاه تحصن کرده‌اند.
#تجمع_اعتراض

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
‍ کسی که به مردم “خس و خاشاک” گفت، امروز با آنجلینا جولی ازنابرابری در جهان سخن می گوید…

رو که نیست سنگ پای قزوین هم در مقابل جمهوری اسلامی کم آورده است. “#محمود_احمدی_نژاد، در تائید سخنان #آنجلینا_جولی، هنرپیشه مشهور آمریکایی علیه تبعیض و سلطه‌جویی گفت: «با سخنان جولی در مورد “وجود تبعیض بنیادین در جهان” موافق هستم. برای اصلاح وضع جهان همه با هم و متحد تلاش خواهیم …

خبر
بازجو خبرنگارھای وزارت اطلاعات! آمنه سادات ذبیح پور اینم یک جور دو شغلی بودنه!

اینم یک جور دو شغلی بودنه! ولی نه از سر نداری و فرودستی؛ واسه خدمت به فرادستان! آمنه_سادات_ذبیحی_پوردو شغل دارد. بازجویی در زندان و گزارشگری تلویزیون. او از قبل از اعدام نوید افکاری خبر داشت. جالب است که «آمنه سادات ذبیح پور» از همه مسائل امنیتی قبل از وقوع خبر …

خبر
مخالفت با حضور امیرحسین مرادی در مراسم تشییع پیکر پدرش

مراسم خاکسپاری پدر امیر حسین مرادی پدر امیرحسین مرادی صبح امروز با حضور ده‌ها نفر از اعضای خانواده و نزدیکانش در «بهشت‌زهرا» به خاک سپرده شد. خانواده‌های سعید تمجیدی و محمد رجبی هم در این مراسم حضور داشتند. مقامات قضایی اجازه ندادند که امیرحسین در مراسم دفن پدرش شرکت کند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: