گوشت و خون ملت ایران مکیده و صرف کاخ قبرها شد‼️

👈#ببینید! ملت ایران در فقر و تنگدستی و صحن زهرا ، بزرگترین صحن‌ #کاخ قبر علی بن ابی‌طالب در نجف تماما از جیب مردم ایران ساخته شد.

 پول مردمی که هر روز سفره‌های خالی‌شان در جلوی مجلس و ارگان‌های دولتی پهن می‌کنند در کجا خرج می‌شود! در آبان ۹۸ هزارو پانصد نفر را که به گرانی بنزین اعتراض کردند و به جمهوری اسلامی «نه» گفتند را به گلوله بستند که صحن زهرا ، بزرگترین صحن‌ کاخقبر علی بن ابی‌طالب در نجف را با سنگ های قیمتی بسازند! این بتون‌ها روی خون مردم ایران بنا شده است. درست زمانی که مردم نان ندارند بخورند این کاخ را با ۲۲۰ هزار متر مربع زیربنا ساختند. احداث این صحن از اوایل سال ۱۳۹۰ به منظور توسعه کاخقبر علی بن ابی‌طالب آغاز شد و طی کمتر از ۵ سال به بهره‌برداری رسید. طراح، مجری و بانی این پروژه ستاد بازسازی عتبات عالیات جمهوری اسلامی بود.

 

این صحن که با بودجه بیت‌المال مردم ایران دقیقا در سال‌هایی که مردم ایران دچار شدیدترین تحریم‌ها بودند ساخته شده ۲۲۰ هزار متر مربع زیربنا دارد و #بزرگترین_سازه_روی_قبر در جهان به‌شمار می‌رود.

احداث این صحن از اوایل سال ۱۳۹۰ به منظور توسعه کاخ قبر علی بن ابی‌طالب آغاز شد و طی کمتر از ۵ سال به بهره‌برداری رسید. طراح، مجری و بانی این پروژه ستاد بازسازی عتبات عالیات جمهوری اسلامی ایران بود.

جالب است بدانید هزاران پروژه عمرانی نیمه تمام در ایران ، به دلیل عدم تامین اعتبار از سوی دولت جمهوری‌اسلامی بین ۱۰ تا ۲۰ سال است معطل مانده و دچار تخریب ، استهلاک و فرسایش شده است‼️

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: