از پیام های مال باخته گان

خبر

مال با جتگانبا کمی تامل در مطالب گفته شده ی امروز اقای سیف میتوان پی برد که ما فقط قربانی مجموعه ای هستیم که به خاطر پول اول همه به هم کمک و بعد هم همه به هم خیانت کردند .
چطور برای انجام چنین فعالیت گسترده ی پولی …!!!!!!! در سراسر کشور، که نیاز به مطالعه و ارزیابی و دقت نظر بسیار دستگاه های نظارتی و دولتی دارد ، در ظرف یک مدت کوتاه هم مجوز و هم تابلو و هم تبلیغات صدا و سیما و رسانه ها و سایت های بانک مرکزی و هم جذب سپرده توسط یک تعاونی منحله به نام فرشتگان ، همه با هم هماهنگ شده و صورت میگیرد و تا بعد از ۹ ماه فعالیت ، هیچکس متوجه تخلف بوجود امده نمیشود ؟؟؟!!!!!!!…..هیچکس سوال نمیکند ای فرشتگان تو به چه حقی وقتی منحله هستی با تابلوو اسم و مجوز کاسپین از مردم پول دریافت میکنی ؟!
یعنی ما باور کنیم ، در ایران اسلامی
مراجع قضایی بیخبر
نیروی انتظامی بی خبر
بانک مرکزی و واحدهای نظارتی ان بی خبر
مجلس شورای اسلامی بی خبر
نهاد ریاست جمهوری بی خبر
همه بی خبر بودند
و فقط ما سپرده گذاران بخت برگشته باید کف دست بو کرده و خبردار میشدیم و پول در انجا نمیگذاشتیم ؟!…
اخر در کشوری که این نهادهای مسوول در جامعه از همه جا بیخبرند ،…مردم چگونه خبر داشته باشند ؟!
اقای سیف شما و دیگران ، همه باید پاسخگوی هم وجدان خود و هم این مردم باشید

چگونه انها را پاسخگو کنیم؟ موضوع این است.مال باختگان

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🥀 ‏صدای #الیاس_قلندر_زهی، زندانی سیاسی ۲۱ ساله: تمام اتهامات را در بیدادگاه رد کرده و ماه‌ها تحت شدیدترین شکنجه‌ها بوده است.

‏امروز ۳۰دی۱۴۰۰، دست‌کم ۸ تن در زندان‌های ‎#زابل و ‎#زاهدان ‎#اعدام شدند. #سرنگون_باد_جمهوری_اعدام_اسلامی   ‏صدای الیاس قلندرزهی، زندانی سیاسی ۲۱ ساله. او می‌گوید تمام اتهامات را در دادگاه رد کرده و ماه‌ها تحت شدیدترین شکنجه‌ها از قبیل شلاق در تخت معجزه، کشیدن ناخن‌ها و تهدید به تجاوز جنسی بوده است. …

خبر
سعید افکاری با انتشار فایل صوتی وحید افکاری که از شکنجه‌های وحشتناک جلادان خامنه‌ای می‌گوید

توییت سعید افکاری: جمهوری اسلامی به وحید و حبیب گفته باید علیه نوید صحبت کنید تا آزادتان کنیم و امروز ۵۰۰ روز از حبس انفرادی آن‌ها میگذرد. این صحبت‌های وحید خلاصه‌ایست از آنچه جمهوری اسلامی با برادرانم کرده است.

خبر
رسم روزگار سیاه آخوندی: پسر را میکشند پدر را به جرم دادخواهی در بند میکنند#منوچهر_بختیاری

خواهرزاده منوچهر بختیاری برای دائی خود دلتنگ است رسم روزگار سیاه آخوندی: پسر را میکشند پدر را به جرم دادخواهی در بند میکنند وخانواده داغدار را هر روز و هر روز شکنجه میدهند منوچهر بختیاری از تماس تلفنی و ملاقات با خانواده محروم است. او از هفته ی گذشته در …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: