الله اگه میدونست مخلوقاتش
با ساندیس و بستنی گول میخورن، وعده حوری و عسل نمی‌داد!

#اندر_روایت عید ننگین و شومی به نام #غدیر_شوم
🔵 نمایی ننگ آور ایت جشن حکومتی

این نوع بستنی پخش کردن علاوه بر اینکه تحقیر ملت هست ،بیشتر بخاطر تحکیم روابط قدرت است آنهم بمناسبت عید غدیر 🔴
انچه که 🔺مهم هست 🔺شرکت بستنی میهن که اینطور بستنی
توزیع میکند
متعلق به خانواده پایداری از ابربدهکاران بانکی است.

سال98، نزدیک 670میلیون دلار ارز دولتی دریافت کردند
یعنی اگه بعنوان ارز آزاد فروخته باشند
بیش از 6هزارمیلیارد تومان سود کردند!!!
🔴 بدیگر سخن فساد بدون روابط قوا بوجود نمی اید
🌹 درود بر آزادی
🔴 نه به نظام فاسد و مافيايي ولايت مطلقه فقيه

( استراتژی نان و سیرک )

دیروز کیک هزار متری ، امروز بستنی میهن ، فردا ؟؟؟

✍️ : امید طوطیان

شاید شما هم استراتژی نان و سیرک را شنیده یا خوانده باشید ، در هر صورت این سیاستی بود که اولین بار در زمان امپراطوری روم باستان استفاده شد و هدف از آن گول زدن مردم با پخش غذا و مواد خوراکی و همچنین ایجاد سرگرمیها و بازیهای گوناگون برای منحرف کردن اذهان از مسائل اساسی بود .

در این حالت به جای رفع و رجوع مشکلات بنیادین جامعه و مردم ، با توزیع رایگان اندکی خوراکی یا ایجاد سرگرمی ، حواس مردم را از اصل موضوع پرت می کنند .

من از تماشای مردمی که دستهای مزین به زیورآلات و النگوها و دستبندها و ساعتهای خود را به خاطر یک تکه کیک مانند گداها به آسمان بلند می کنند یا برای یکی دو عدد بستنی که مثل حیوان برایشان پرتاب میشود ، از سر و کول هم بالا می روند ، احساس خجالت و شرم می کنم .

من این افراد را نمی فهمم ، من این مردم را نمی شناسم .

جامعه ما تا کجا سقوط کرده است ؟

از راهزنی در روز روشن در خیابانها و جاده ها و حمله مردم عادی به کامیونهای دچار سانحه برای غارت اموال آن در حالی که راننده بیچاره اش غرق در خون در گوشه ای افتاده تا ناموس فروشی برای عربها و عراقیهایی که به ایران می آیند ، همه و همه نشان از سقوط وحشتناک اخلاق و انسانیت و وجدان در جامعه ما دارند .

نکته تاسف بار اینجاست که اکثر این افراد ، چندان مشکل مالی ندارند و فقط از روی حرص و طمع یا زیاده خواهی این رفتارهای زشت را انجام می دهند .

سوال اینجاست چرا برخی افراد حاضرند هر گونه حقارت و پستی را به جان بخرند اما حاضر نیستند برای گرفتن حق خود و تغییر شرایط مبارزه کنند و همواره با خواهش و التماس آن را از حاکمان گدایی می کنند و مشخص است که حکومتهای استبدادی نیز پشیزی برای حرف مردم ارزش قائل نیستند .

ما در طول این سالها انسانهای مبارز و آزاده و جان بر کف ، کم نداشته ایم و روزی نیست که در گوشه ای از کشور اعتصاب یا اعتراضی صورت نگیرد و شخصی اعدام یا زندانی نشود اما چرا اکثریت جامعه هنوز در خواب غفلت هستند واقعا مشخص نیست ؟

دیگر چه بلایی باید سر مردم بیاید تا همگی یکدل و یکصدا به پا خیزند و شر این غارتگران را از سر خود کم کنند ؟

سیاست نان و سیرک سالهاست که توسط رژیم آخوندی در ایران پیاده میشود .

ساخت انواع موسیقی‌ها ، فیلمها ، سریالها و برنامه های پوچ و بی هدف در کنار سیاست گدا پروری و پخش خوراکی و کیک و کلوچه و ساندیس در مناسبتهای گوناگون به جای حل مشکلات اساسی کشور گواه این مدعاست .

#امید_طوطیان

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: