اطلاعیه مشترک شماره ۲ جوانان محلات ۲۰ شهر ایران

اعلام اعتراض و اعتصاب عمومی ۲۸آبان تا ۳آذرماه

به سوی پیروزی
به سوی آزادی

🔸جوانان محلات ۲۰ شهر ایران در بیانیه‌ای مشترک از روز ۲۸ آبان تا ۳ آذر فراخوان اعتراض و اعتصاب دادند. این بیانیه از همه مدارس، دانشگاه‌ها، بازاریان، به جز داروخانه‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی، خواسته که به اعتصابات سراسری بپیوندند.

🔸در این بیانیه آمده: «انتخاب کرده‌ایم که آزاد و با شرافت زندگی کنیم»
مردم شریف ایران. بازاریان و کسبه و تجار بزرگوار ایران

متشکریم که در کنار ما ایستادید و حرمت خونهای به ناحق ریخته شده دختران و پسران این سرزمين را نگاه داشتید. حال همه ما در پی هدفی مشترک هستیم: سرنگونی رژیم منحوس و مستبد جمهوری اسلامی حال همه ما به این نتیجه رسیده‌ایم که در جهانی بدون جمهوری اسلامی زیستن و در فضایی آزاد نفس کشیدن، ارزش جنگیدن دارد .

ما جوانان از روز ۲۸ آبان تا ۳ آذر ماه کماکان اعلام اعتراض و اعتصاب عمومی می‌کنیم.

در این ایام کلیه کلاس‌های مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل بوده و کلیه مغازه‌ها و بازارها بجز فروشندگان مواد غذایی و داروخانه‌ها بسته خواهند بود.
از کارکنان شریف کلیه صنایع بویژه نفت و پتروشیمی و معادن و فلزات و بخش حمل و نقل می‌خواهیم با عزم جزم به این اعتصابات سراسری بپیوندند. مشارکت همگانی در این اعتصابات موجب تسریع در سقوط رژیم خواهد شد و همگی زودتر به آزادی و زندگی شرافتمندانه خواهیم رسید.

این اعتراض و اعتصاب را تا رسیدن به این سه هدف دنبال خواهیم کرد:
۱- آزادی بدون قید و شرط و فوری کلیه زندانیان سیاسی امنیتی و صنفی

۲- جمع آوری وحوش سپاهی و بسیجی از سطح شهرها و روستاها و رفع مزاحمت آنان از زندگی مردم

۳- قبول خواسته اصلی انقلابیون زن، زندگی، آزادی یعنی تحویل قدرت به مردم. ما جوانان محلات باهم عهد بسته‌ایم تا تحویل قدرت به نمایندگان منتخب تمام بخش‌های جامعه که در این انقلاب مشارکت دارند، از پا ننشینیم.

اخطار می­کنیم تا قبول کلیه این شروط اعتصابات و تظاهرات خیابانی ادامه خواهد داشت و نیروهای سرکوبگری که بخواهند سد راه این ملت مصمم گردند بسزای جنایات خود خواهند رسید .

سرکوبگران یا همچون بخش‌هایی از نیروهای مسلح که همبستگی خودرا با مردم به ما اطلاع داده‌اند، در اسرع وقت به مردم بپیوندند یا عواقب آن را بپذیرند.
ما انتخاب کرده‌ایم که آزاد و با شرافت زندگی کنیم و در این راه استوار و مصمم تا پای جان ایستاده‌ایم.

زنده باد آزادی پاینده باد ایران

جوانان محلات تبریز، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، زنجان، کرج، ارومیه، گرگان

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: