اطلاع رسانی زندانی سیاسی گمنام آزادشده از زندان تهران بزرگ درباره وضعیت این زندان در مقایسه با شکنجه‌گاه «مخوف کهریزک» : سخنی با مردم ایران و برای ثبت در تاریخ

یک زندانی از بند رسته از زندان تهران بزرگ درباره وضعیت این زندان در مقایسه با شکنجه‌گاه «کهریزک» چنین می‌گوید:
سالهاست از تعطیلی بازداشتگاه مخوف‌کهریزک‌ میگذرد و هیچ انسان با شرفی اتفاقات وحشتناک در این زندان را فراموش نکرده است. اما زندان کهریزک دیگری به نام «تهران بزرگ» ساخته اند که به نام کهریزک تر معروف است.
فعالیت اصلی مسئولین این زندان، معتاد کردن محکومین با طرح و برنامه مشخص است و اتفاقات بسیار مخوف‌تر و وحشتناک تر از زندان کهریزک در این زندان در حال وقوع است.
به خاطر داشته باشید در آینده نزدیک اخباری از این زندان خواهید شنید که وجدان هر انسانی را به درد خواهد آورد. وقت آن رسیده است که ارباب جرائد درخواست بازدید خبرنگاران خود را از این زندان بدهند و با زندانیان مصاحبه کنند. البته از آنجایی که ماهیت این دولت و قضائیه و جراید وابسته به حاکمیت، روشن است و هیچیک بدنبال آشکار کردن حقیقت و پرده برداشتن از پنهانکاری‌های نظام نیستند، لازم دیدم حقایقی را با شما مردم ایران در میان بگذارم. چرا که این حکومت کاری برای زندانیان انجام نداده و نخواهد داد. جنایتکارانی که در قضائیه حاکم هستند و همچنین عوامل مجریه، دست در دست هم، جوانان این مملکت را به تباهی می کشانند.
همزمان با شیوع کرونا در زندانهای کشور و بی‌عملی دست اندرکاران برای مقابله با آن بخصوص در بزرگترین زندان کشور زندان «تهران بزرگ» اخباری بگوش می رسد که حاکی از شیوع شدید بیماری های پوستی و گوارشی و اسهال های شدید خونی در میان زندانیان است.
عوامل زندان علت شیوع این بیماری‌ها را آب شرب زندان ذکر کرده‌اند. اما براساس توضیحات کارشناسان، آب آشامیدنی باید با فاصله‌ای ۱۰ کیلومتری دورتر از فاضلاب های انسانی و حیوانی باشد؛ در حالیکه چاههای حفاری شده آب آشامیدنی زندان تهران بزرگ در فاصله ۱۰۰ متری با مجتمع های گاوداری صنعتی و شهر حسن آباد و شهرک صنعتی می باشد. این آب به هیچ وجه قابل شرب نیست.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: