اعتصاب غذای ابراهیم صدیق همدانی در زندان ارومیه و تداوم بی‌خبری از شرایط وی

با گذشت ۱۲ روز از انتقال سالار صدیق همدانی، زندانی سیاسی از زندان ارومیه به بازداشتگاه اداره اطلاعات، خانواده وی هیچ اطلاعی از وضعیت او نداشته و در بی خبری و نگرانی بسر می‌برند. ابراهیم صدیق همدانی زندانی سیاسی که از تاریخ ۱۹ مرداد در اعتراض به انتقال پسرش به بازداشتگاه این نهاد امنیتی و پرونده سازی برای او اعتصاب غذا کرده، امروز شنبه با گذشت یک هفته از آغاز اعتصاب با افت فشار خون و سرگیجه مواجه شده است.

اعتصاب غذای زندانی سیاسی ابراهیم صدیق همدانی در اعتراض به نگهداری فرزندش در بازداشتگاه اطلاعات♦️

♦️ ابراهیم خلیل صدیق همدانی، زندانی سیاسی در زندان ارومیه در اعتراض به نگهداری فرزندش، سالار خلیل صدیق همدانی، در بازداشتگاه اداره اطلاعات ارومیه از روز یک‌شنبه ۱۹ مرداد دست به اعتصاب غذا زده است.
♦️لازم به ذکر است که این دو زندانی سیاسی بر اساس طرح از پیش تعیین شده در روز دوشنبه ۱۳ مرداد ماه جاری توسط چند زندانی اجیر شده توسط اطلاعات سپاه مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته و مجروح شدند. متعاقبا مسئولین زندان بجای مواخذه زندانیان مهاجم این دو زندانی سیاسی را به انفرادی و قرنطینه برده و روز ۱۴ مرداد برای اذیت و آزار و پرونده سازی به اطلاعات سپاه منتقل کردند.
♦️ابراهیم صدیق پس از ۳ روز به بند مشاوره بازگردانده شد، اما فرزندش همچنان در بازداشتگاه اطلاعات سپاه نگهداری می شود..

♦️ گفته می‌شود بازجویان امنیتی دلیل انتقال ناگهانی این دو زندانی سیاسی را “تبلیغ علیه نظام” در زندان عنوان کرده‌اند. این زندانی سیاسی پیشتر نیز دو بار دیگر به همراه فرزندش، سالار خلیل صدیق همدانی در اعتراض به احکام صادره برای خود و عدم رسیدگی پزشکی دست به اعتصاب غذا زده‌ بودند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: