اعتصاب غذای اعتراضی علی محمدی مقدم با دوختن لب

خبر

اعتصاب غذای اعتراضی علی محمدی مقدم همراه با دوختن لبهایش از روز شنبه ۱۹ مهر آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

زندانی سیاسی علی محمدی مقدم که محکوم به ۱۸ سال زندان است و ۱۲ سال را در زندان گذرانده از صبح روز شنبه ۱۹ مهر ۹۹ با خواست آزادی از زندان دست به اعتصاب غذا زده و لبهایش را دوخته است.

«این زندانی وضعیت روحی و روانی خوبی ندارد و پس از ۱۵ ماه حبس در سلول انفرادی به بیماری اسکیزوفرنی مبتلا شده و کمیسیون پزشکی نیز تایید کرده که وی توان تحمل حبس بیش از این را ندارد اما مسئولان زندان توجهی به وضعیت این زندانی نمی کنند».

این زندانی سیاسی بدلیل عدم رسیدگی به مشکلات و درخواستهایش و با خواست آزادی از زندان، دست به اعتصاب غذا زده و لبهایش را دوخته است.

علی محمدی مقدم ۴۰ ساله اهل کرمانشاه و ساکن تهران، فوق لیسانس علوم سیاسی، متاهل و پدر دو فرزند است.

زندانی سیاسی علی محمدی مقدم در دی ماه ۸۷ توسط نیروهای وزارت اطلاعات در منزل خانوادگی خود در تهران بازداشت شد و بعد از ۱۵ ماه نگهداری در سلول انفرادی بازداشتگاههای امنیتی ۳۷ ارتش و ۲۰۹ وزارت اطلاعات، به بند عمومی زندان اوین منتقل شد.

این زندانی بعد از دو سال بلاتکلیفی در مهرماه ۸۹ از سوی شعبه دوم بیدادسرای نظامی تهران به اتهام محاربه به ۱۸ سال حبس و تبعید به زندان ارومیه محکوم شد. وی در این بیدادگاه از حق داشتن وکیل تعیینی محروم بوده است.

این حکم پس از یک ماه عینا در شعبه ۳۱ دیوان عالی کشور تایید شد و این زندانی در اواخر سال ۱۳۸۹ به زندان مرکزی ارومیه منتقل شد.

این زندانی در حال حاضر از حق مرخصی و حتی در اختیار داشتن داروهایش محروم شده است.

برخی گزارشات حاکی است که او پس از اعتصاب غذا و دوختن لبهایش به سلول انفرادی منتقل شده است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
میوه های درختان نوفل لوشاتو : …شهردار نیس فرانسه: مهاجم فریاد «الله اکبر» سر می‌داد⁣

دو هفته پس از قتل یک معلم تاریخ در فرانسه توسط یک اسلامگرای احمق ، فرد دیگری در جنوب فرانسه با حمله به یک کلیسا سه نفر را به ضرب چاقو کشته و سر یکی از آنها را بریده است . 🔴 دست‌کم سه کشته در حمله با چاقو در …

خبر
چرا #انسولین_نیست ؟

چون ۳۰۰ هزار انسولین قلمی احتکار شده، در غرب تهران کشف کرده‌اند. مدیونید فکر کنید از خودشون بوده کار آمریکاست نونشونو تو خون ملت میزنن میخورن . تحریم دارو و قاچاق انسولین . هیچوقت «دارو و غذا» جزو تحریم‌های ایران نبوده! پس چرا حاکمیت ناتوانیش در تهیه‌ی دارو یا کنترل …

خبر
اعتراض کارگران همچنان ادامه دارد!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، محمد شــریعتمداری اعلام کرد: روند همســان سازی حقوق مســتمری بگیران ســازمان تأمین اجتماعی که مورد اعتراض بازنشســتگان مشاغل ســخت و زیان آور واقع شــده، بازنگری می شود و فرآیند بازنگری در این مســیر به پایان نرسیده است و شیوه اجرای نظام همســان سازی حقوق مســتمری …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: