اعتصاب غذای گروهی – امدادی وکلای برخی از شهرهای ایتالیا به حمایت از نسرین ستوده

تنها دو روز پس از پیشنهاد مبتکرانه‌ی وکلای دادگاه جنائی شهرVelletri ایتالیا، مبنی بر انجام اعتصاب غذای امدادی در حمایت از وکیل ایرانی، نسرین ستوده، فعال حقوق مدنی، به‌ویژه حقوق زنان که در زندان است، حمایت همکاران حقوق‌دان از شهرهای Velletri ،Viterbo ،ٍRoma ،Salerno ،Messina و دیگر افراد جامعه مدنی قابل توجه بود و حداقل تا ۲۷ ماه می ادامه خواهد داشت.
نسرین به دلیل فعالیت صلح‌آمیز و حقوق بشری‌اش که شامل دفاع از زنانی که به پوشیدن حجاب اجباری در ایران اعتراض دارند و همینطور مخالفت آشکارش با مجازات اعدام، به ۳۳ سال زندان و ۱۴۸ ضربه شلاق محکوم شده است.

وکلایی که از شهرهای مختلف نام‌شان را به لیست روزانه‌ی اعتصاب غذا اضافه کرده‌اند همراه با روز اعتصاب‌شان به شرح زیر است:

اسامی شهر Salerno:
سابرینا لوکنتنی ٢۴ و ٢۵ اپریل – استفانو پریکا ٢۶ اپریل – گلوریا پرنچر ٢٧ اپریل – فدریکا دی کاویو ٢٨ اپریل – فابریزیو لنزی ٢٩ اپریل – دوید پیزیکانلا ٣٠ اپریل – تیزیانا کورچو کولا ١ می – دوناتلا پلیاچا ٢ می – جوانی سفیانی ٢ می.

اسامی شهر Viterbo:
آلساندرو پریوری ٣ می – ساندرا شاتلا ۴ می – مسیمو لنا ۵ می – آیا سیمونتی ۶ می – آنا شیفونی ٧ می – کریستینا اسپانیولو ٨ می – فرانچسکو لدیزه ٩ می – فرانچسکا داوجلی ١٠ می – پاتریزیا ترامنتانو ١١ می – کتی رومعو ١٢ می – جانفرانکو پارادیزو ١٣ می – کریستینا چوچا ١۴ می – ادریانو پریکا ١۵ می – ماریا مرلا ١۶ می – فابریزیو بالارینی ١٧می.

اسامی وکیل های شهر Messina:
سیمونتا پوتژیو ١٨ می – کارن کانو ١٩ می – داریا بونیفتزی ٢٠ می – الساندرو والریو ٢١ می – تمازو کونتی ٢٢ می – گلوریا الفونزی ٢٣ می – جولیا سلواجی ٢۴ می.

اسامی وکیل‌های شهر Roma رم:
جما فورته ٢۵ می – ادریانا مرولا ٢۶ می – دانیال دومنیچی ٢٧ می .

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: