هفت زندانی سیاسی کُرد در زندان ارومیه دست به اعتصاب غذا زدند. زندانیان سیاسی به نام‌های سیامک اشرفی، کامران درویشی، رضا اسماعیلی، کیوان رشوزاده، کامران قاسمی، کیوان زارع و امید سعیدی از روز شنبه سوم اسفند ماه ۹۸ در زندان مرکزی ارومیه دست به اعتصاب غذا زدند. به گزارش شبکه حقوق بشر کردستان این زندانیان سیاسی که همگی در بند جوانان زندان ارومیه در میان زندانیان جرائم عادی به‌سر می‌برند خواستار انتقال به بندی مجزا برای زندانیان سیاسی هستند.
مسئولان زندان ارومیه در ماه‌های گذشته به این زندانیان وعده داده بودند که آنها را به بندی مجزا منتقل کنند اما تاکنون هیچ اقدام در این رابطه صورت نگرفته است و این هفت زندانی سیاسی در اعتراض به عدم رسیدگی به خواسته‌های به حق‌شان از روز گذشته دست به اعتصاب غذا زدند.

این زندانیان سیاسی که همگی در بند جوانان زندان ارومیه در میان زندانیان جرائم عادی به‌سر می‌برند خواستار انتقال به بندی مجزا برای زندانیان سیاسی هستند.
مسئولان زندان ارومیه در ماه‌های گذشته به این زندانیان وعده داده بودند که آنها را به بندی مجزا منتقل کنند اما تاکنون هیچ اقدام در این رابطه صورت نگرفته است

شایان ذکر است که سیامک اشرفی در حالی مجددا دست به اعتصاب غذا زده است که وی از اول بهمن ماه نیز اعتصاب کرده بود و در روز ۲۶ بهمن به دلیل بی‌توجهی مسئولان زندان دست به اعتصاب غذای خشک زده بود.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: