اعتصاب مدرن،کارگران حقوق نگرفته اندو زباله ها را نمی برند

خبر
صبح امروز کارگران شهرداری کوت عبدالله برای هشتمین روز پیاپی به دلیل پرداخت نشدن حقوق چند ماهه خود، روبروی درب شورای شهر کوت عبدالله تجمع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کارون نیوز: صبح امروز کارگران شهرداری کوت عبدالله برای هشتمین روز پیاپی به دلیل پرداخت نشدن حقوق چند ماهه خود، روبروی درب شورای شهر کوت عبدالله تجمع کردند.

یکی از حاضرین در این تجمع در گفتگو با کارون نیوز علت این اقدام را عدم پرداخت حقوق و مزایای کارگران شهرداری کوت عبدالله دانست و از شرایط پیش آمده در آستانه بازگشایی مدارس گله کرد.

این کارگر شهرداری تنها خواسته حاضرین در این تجمع را پرداخت حقوق و مزایا به کارگران عنوان کرد و عدم نظارت مسئولین شهرداری و شورای شهر کوت عبدالله را علت رخ دادن چنین وضعیتی دانست.

وی افزود: بیش از 8 روز است که روبروی درب شورای شهر کوت عبدالله تجمع می کنیم ولی هیچ یک از مسئولین شورای شهر پاسخ قانع کننده ای به ما نمی دهند.

زباله ها را نمی بریم تا تکلیف حقوق و مزایا وطبقه بندی مشاغل واستخدام ما را روشن کنند.

حسین ناصری عضو شورای شهر کوت عبدالله در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز با بیان اینکه هر چه زودتر حقوق عقب افتاده کارگران شهرداری کوت عبدالله پرداخت می شود گفت:  باید یک مصوبه بدهیم که سه ماه حقوق و بیمه عقب افتاده کارگران را شهرداری بپردازد تا مناقصه ها تعدیل قرارداد انجام بگیرد و این نظر پیشنهادی من است و هنوز در حال بررسی است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
چشم #اسفندیار #استعمار در #ایران ، #اسلام است! گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا

گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا در تلویزیون اندیشه اختصاص داشت، به اصالت فعالیت حزبی در زندگی پارتی‌ها و وحشت اسلام از زندگی جمعی ایرانیان بحث موتا از دقیقه دهم آغاز می‌شود و در آن پایه‌های دوام جمهوری ایران‌فروشی اسلامی مورد حمله قرار می‌گیرد.

خبر
شصت‌و‌یکمین دادگاه حمید نوری؛ بازگشت «مینی‌بوس‌های خالی» پس از اعدام زندانیان بسیار دردناک بود

شصت و یکمین جلسه دادگاه حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام های تابستان ۶۷ زندان گوهردشت، روز دوشنبه چهارم بهمن ۱۴۰۰ با جلسه نخست شهادت امیرهوشنگ اطیابی، زندانی چپ نجات یافته از آن اعدام‌ها، برگزار شد. امیرهوشنگ اطیابی که دانشجوی اخراجی سال ۱۳۵۹ بود، در اسفند سال ۱۳۶۲ به …

خبر
توییت شکوفه آذرماسوله زندانی سیاسی سابق به مناسبت آزادی #آتنا_دائمی

 آزادیت به شادی همرزمم هم بندی ام ، هم سنگرم خوش آمدی به زندان بزرگتر … حتی اگر دلیل آزادیت نمایش و شوی #دیکتاتور_حقیر برای برجام شان باشد بعد از هفت سال حبس آزادیت مبارک مان باشد گل دختر ….. از من می پرسی چرا سنگر می‌سازیم سنگر ما، فریاد …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: