اعتصاب وتجمع کارگران شهرداری نظرآباد دراعتراض به عدم پرداخت ماه ها حقوق وحق بیمه

خبر

روز سه شنبه بیست وچهارم بهمن ماه،کارگران شهرداری نظرآباد دراعتراض به عدم پرداخت ماه ها حقوق وحق بیمه دست از کارکشیده ومقابل شهرداری این شهرستان تجمع کردند.

با حضور دادستان، شهردار، پیمانکار و رئیس خدمات شهری نظرآباد در جمع کارگران معترض ، مقرر شد ظرف ۲۴ساعت آینده به‌حساب کارگران این سازمان به‌صورت علی‌الحساب ۱میلیون تومان واریز و تا ۲۰اسفند نیز کلیه مطالبات این کارگران پرداخت شود.

photo_2018-02-14_16-24-18

براساس گزارشی که ۲۴بهمن رسانه ای شد،دادستان شهرستان نظرآباد در خصوص اعتصاب و تجمع اخیر کارگران خدمات شهری شهرداری نظرآباد و برخی حواشی آن گفت مطلع شدیم که کارگران سازمان خدمات شهری شهرداری نظرآباد جهت اعتراض به عدم دریافت حقوق ۵ماهه و ۱ماه بیمه در مقابل درب شهرداری تجمع کرده‌اند.

وی افزود: بر همین راستا طی جلسه با پیمانکار مربوطه و شهردار نظرآباد مقرر شد تا ۲۰اسفند مطالبات این کارگران پرداخت و مشکل فعلی آن‌ها رفع شود.

محمد قیومی تصریح کرد: طبق صورت‌جلسه‌ای که امروز در دادستانی تنظیم و توسط پیمانکار نیز امضاشده است باید شهرداری مطالبات پیمانکار را واریز و وی نیز حقوق، سنوات و بیمه معوقه کارگران را پرداخت نماید.

وی تأکید کرد: قطع بر یقین پیمانکار به قول خود وفادار خواهد بود که در غیر این صورت حتماً با وی برخورد قانونی خواهد شد.
#تجمع_اعتراض

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پناهجوی ایرانی در ناکجاآباد؛ امید طوطیان از گرفتاری در بین دو گذرگاه مرزی می‌گوید

امید طوطیان، هنرمند پناهجوی ایرانی، از نیمه ماه سپتامبر در منطقه حائل در جزیره قبرس سرگردان است امید طوطیان، هنرمند ایرانی که جلای وطن کرده است، چند روزی است که در منطقه حائل در بین دو گذرگاه بین جمهوری قبرس و منطقه قبرس شمالی گرفتار شده است. او در اوایل …

خبر
🔴فوری : فیلم آتش زدن بیدادگاه ضدانقلاب شیرازمکانی که حکم ظالمانه ‌قتل نوید افکاری را صادر کرد

جوانان غیور شیراز بیدادگاه  ضدانقلاب مکانی که حکم ظالمانه ‌قتل نوید افکاری را صادر کرد به آتش کشیدند🔥✊ ایول ایول شیرای شیرازی   ساعتی قبل جوانان شرافتمند شیرازی دادگاه انقلاب محل صدور احکام ظالمانه علیه زندانیان سیاسی را به آتش کشیدند. ماموران خامنه‌ای بلافاصله وارد محل شدند و برای پاک‌کردن …

خبر
مزدوران رژیم در این ویدیو ها را شناسایی و به همه معرفی کنیم.

باشد که پاسخ جنایت هایشان را از مردم بگیرند. ‼️امیر سعیدی #کرمانشاه از مزدوران بسیجی گردان ضد شورش امام علی در کرمانشاه که نقش فعالی در سرکوب اعتراضات مردم و جوانان در کرمانشاه داشته است. هرگونه اطلاعات و مشخصات از این مزدور را در اختیار راسویاب قرار دهید. 🔸هشدار به …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: