اعدام می کنند و زبانشان دراز است #مصطفی_صالحی را که تنها یک جوان دلاور آزادیخواه معترض بود اعدام کردند

اعتراضات
1

شرح شکنجه های هولناک بر روی مصطفی صالحی
مصطفی صالحی در دوره بازجویی، در زندان اصفهان تحت شکنجه های هولناک از طرف ماموران اطلاعات واقع شد.

یک منبع موثق از درون زندان  گفت: «طی دو سال گذشته مصطفی صالحی را به شدت شکنجه کرده بودند تا از او اعتراف بگیرند که بگوید او پاسدار بسیجی سجاد شاه سنایی را کشته است».

این منبع گفت: «مصطفی را به قدری شکنجه کرده بودند که دست و هر دو پایش شکسته بود، یکی از شکنجه هایی که بر روی او اجرا کردند فروکردن سوزن در زیر ناخنهایش بود».

این منبع در ادامه و در شرح شکنجه های اعمال شده بر مصطفی صالحی گفت:«آنقدر مصطفی را شکنجه کرده بودند که گردن و ستون فقراتش به شدت آسیب دیده بود تمام تلاششان این بود که زیر شکنجه او را وادار به اعتراف اجباری کنند کاری که هرگز موفق به انجامش نشدند».

این منبع افزود: «خانواده مصطفی را وادار به سکوت کردند و میگفتند ..

#مصطفی_صالحی را که تنها یک جوان معترض بود، امروز اعدام کردند و حال یکی از مقامات جمهوری اسلامی به وقیحانه ترین شکل ممکن مشتی دروغ را تحویل جامعه می دهند. به گفته این حکومت جلادان، حتی با شکنجه کردن مصطفی نتوانستند که از او اعترافی بگیرند اما با این حال با اطمینان از اتهاماتی که به زدند، مصطفی صالحی را اعدام کردند تا ثابت کنند که این حکومت خون خوار جنایتکار برای حفظ ماهیت خود، جان انسان ها را می گیرد، چه در نیزار های ماهشهر، چه در خیابان ها و چه در پای چوبه دار .

فردی که در این عکس می‌بینید، مرادعلی نجف‌پور، قاضی شعبه یک بیدادگاه کیفری اصفهان است که در هم‌دستی با نهادهای اطلاعاتی-امنیتی ضحاکان اسلامی، حکم اعدام مصطفی صالحی را صادر کرد.

مصطفی صالحی ۳۰ساله در جلسات دادگاه اتهام واهی واردشده به خود مبنی بر قتل یک بسیجی پاسدار در جریان خیزش دی‌ماه ۱۳۹۶ را قاطعانه رد کرده بود؛ اما مرادعلی نجف‌پور حکم اعدام او را از پیش صادر کرده بود.

نام و تصویر این قاضی جنایتکار را ثبت می‌کنیم. تردیدی نداریم که در روزی که دیر نیست، عدالت در مورد او اجرا خواهد شد.

نه می‌بخشیم؛ نه فراموش می‌کنیم.

#نه_به_اعدام
#مردم_را_میکشند_زبانشان_هم_دراز_است

---قاضی مراد

 

--کولاز

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پیام زندانی سیاسی پیروز منصوری در پاسخ به ادعای اعزام زندانیان به مراکز درمانی

در پی ادعاهای اخیر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه زندانیان به مراکز درمانی خارج از زندان منتقل می شوند، زندانی سیاسی پیروز (محمدعلی) منصوری طی پیامی به دروغ بودن این ادعا پرداخت و نوشت این ادعا «دروغی است که مرغ های پخته تاریخ را هم به خنده وا می …

خبر
مولود حاجی‌زاده یکی دیگر ازروزنامه‌نگارانی که به دلیل سوال درباره کشتار آبان به زندان محکوم شد

مولود حاجی‌زاده، روزنامه‌نگار در رشته توییتی نوشت: «برای اینکه نوشتم چرا در آبان ۱۵۰۰ نفر کشتید یکسال حبس گرفتم، برای اینکه گفتم چرا به هواپیما شلیک کردید، به جزای نقدی محکوم شدم، حالا دو سال حکم پرونده قبلی هم از تعلیق درآورده‌اند و بنا به اجرایش دارند.» مولود نوشت که …

خبر
مقاومت شهروندی با منصور اسانلو : با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه،

با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه، همبستگی های بزرگ‌تر را در مسیر های سیاسی پیشنهاد می‌کند . مسیر دموکراسی از تقاطع و اتحاد تشکل های. مردمی مثل سندیکاها می گذرد.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: