اعدام می کنند و زبانشان دراز است #مصطفی_صالحی را که تنها یک جوان دلاور آزادیخواه معترض بود اعدام کردند

اعتراضات
1

شرح شکنجه های هولناک بر روی مصطفی صالحی
مصطفی صالحی در دوره بازجویی، در زندان اصفهان تحت شکنجه های هولناک از طرف ماموران اطلاعات واقع شد.

یک منبع موثق از درون زندان  گفت: «طی دو سال گذشته مصطفی صالحی را به شدت شکنجه کرده بودند تا از او اعتراف بگیرند که بگوید او پاسدار بسیجی سجاد شاه سنایی را کشته است».

این منبع گفت: «مصطفی را به قدری شکنجه کرده بودند که دست و هر دو پایش شکسته بود، یکی از شکنجه هایی که بر روی او اجرا کردند فروکردن سوزن در زیر ناخنهایش بود».

این منبع در ادامه و در شرح شکنجه های اعمال شده بر مصطفی صالحی گفت:«آنقدر مصطفی را شکنجه کرده بودند که گردن و ستون فقراتش به شدت آسیب دیده بود تمام تلاششان این بود که زیر شکنجه او را وادار به اعتراف اجباری کنند کاری که هرگز موفق به انجامش نشدند».

این منبع افزود: «خانواده مصطفی را وادار به سکوت کردند و میگفتند ..

#مصطفی_صالحی را که تنها یک جوان معترض بود، امروز اعدام کردند و حال یکی از مقامات جمهوری اسلامی به وقیحانه ترین شکل ممکن مشتی دروغ را تحویل جامعه می دهند. به گفته این حکومت جلادان، حتی با شکنجه کردن مصطفی نتوانستند که از او اعترافی بگیرند اما با این حال با اطمینان از اتهاماتی که به زدند، مصطفی صالحی را اعدام کردند تا ثابت کنند که این حکومت خون خوار جنایتکار برای حفظ ماهیت خود، جان انسان ها را می گیرد، چه در نیزار های ماهشهر، چه در خیابان ها و چه در پای چوبه دار .

فردی که در این عکس می‌بینید، مرادعلی نجف‌پور، قاضی شعبه یک بیدادگاه کیفری اصفهان است که در هم‌دستی با نهادهای اطلاعاتی-امنیتی ضحاکان اسلامی، حکم اعدام مصطفی صالحی را صادر کرد.

مصطفی صالحی ۳۰ساله در جلسات دادگاه اتهام واهی واردشده به خود مبنی بر قتل یک بسیجی پاسدار در جریان خیزش دی‌ماه ۱۳۹۶ را قاطعانه رد کرده بود؛ اما مرادعلی نجف‌پور حکم اعدام او را از پیش صادر کرده بود.

نام و تصویر این قاضی جنایتکار را ثبت می‌کنیم. تردیدی نداریم که در روزی که دیر نیست، عدالت در مورد او اجرا خواهد شد.

نه می‌بخشیم؛ نه فراموش می‌کنیم.

#نه_به_اعدام
#مردم_را_میکشند_زبانشان_هم_دراز_است

---قاضی مراد

 

--کولاز

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
‍ کسی که به مردم “خس و خاشاک” گفت، امروز با آنجلینا جولی ازنابرابری در جهان سخن می گوید…

رو که نیست سنگ پای قزوین هم در مقابل جمهوری اسلامی کم آورده است. “#محمود_احمدی_نژاد، در تائید سخنان #آنجلینا_جولی، هنرپیشه مشهور آمریکایی علیه تبعیض و سلطه‌جویی گفت: «با سخنان جولی در مورد “وجود تبعیض بنیادین در جهان” موافق هستم. برای اصلاح وضع جهان همه با هم و متحد تلاش خواهیم …

خبر
بازجو خبرنگارھای وزارت اطلاعات! آمنه سادات ذبیح پور اینم یک جور دو شغلی بودنه!

اینم یک جور دو شغلی بودنه! ولی نه از سر نداری و فرودستی؛ واسه خدمت به فرادستان! آمنه_سادات_ذبیحی_پوردو شغل دارد. بازجویی در زندان و گزارشگری تلویزیون. او از قبل از اعدام نوید افکاری خبر داشت. جالب است که «آمنه سادات ذبیح پور» از همه مسائل امنیتی قبل از وقوع خبر …

خبر
مخالفت با حضور امیرحسین مرادی در مراسم تشییع پیکر پدرش

مراسم خاکسپاری پدر امیر حسین مرادی پدر امیرحسین مرادی صبح امروز با حضور ده‌ها نفر از اعضای خانواده و نزدیکانش در «بهشت‌زهرا» به خاک سپرده شد. خانواده‌های سعید تمجیدی و محمد رجبی هم در این مراسم حضور داشتند. مقامات قضایی اجازه ندادند که امیرحسین در مراسم دفن پدرش شرکت کند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: