اعدام می کنند و زبانشان دراز است #مصطفی_صالحی را که تنها یک جوان دلاور آزادیخواه معترض بود اعدام کردند

اعتراضات
1

شرح شکنجه های هولناک بر روی مصطفی صالحی
مصطفی صالحی در دوره بازجویی، در زندان اصفهان تحت شکنجه های هولناک از طرف ماموران اطلاعات واقع شد.

یک منبع موثق از درون زندان  گفت: «طی دو سال گذشته مصطفی صالحی را به شدت شکنجه کرده بودند تا از او اعتراف بگیرند که بگوید او پاسدار بسیجی سجاد شاه سنایی را کشته است».

این منبع گفت: «مصطفی را به قدری شکنجه کرده بودند که دست و هر دو پایش شکسته بود، یکی از شکنجه هایی که بر روی او اجرا کردند فروکردن سوزن در زیر ناخنهایش بود».

این منبع در ادامه و در شرح شکنجه های اعمال شده بر مصطفی صالحی گفت:«آنقدر مصطفی را شکنجه کرده بودند که گردن و ستون فقراتش به شدت آسیب دیده بود تمام تلاششان این بود که زیر شکنجه او را وادار به اعتراف اجباری کنند کاری که هرگز موفق به انجامش نشدند».

این منبع افزود: «خانواده مصطفی را وادار به سکوت کردند و میگفتند ..

#مصطفی_صالحی را که تنها یک جوان معترض بود، امروز اعدام کردند و حال یکی از مقامات جمهوری اسلامی به وقیحانه ترین شکل ممکن مشتی دروغ را تحویل جامعه می دهند. به گفته این حکومت جلادان، حتی با شکنجه کردن مصطفی نتوانستند که از او اعترافی بگیرند اما با این حال با اطمینان از اتهاماتی که به زدند، مصطفی صالحی را اعدام کردند تا ثابت کنند که این حکومت خون خوار جنایتکار برای حفظ ماهیت خود، جان انسان ها را می گیرد، چه در نیزار های ماهشهر، چه در خیابان ها و چه در پای چوبه دار .

فردی که در این عکس می‌بینید، مرادعلی نجف‌پور، قاضی شعبه یک بیدادگاه کیفری اصفهان است که در هم‌دستی با نهادهای اطلاعاتی-امنیتی ضحاکان اسلامی، حکم اعدام مصطفی صالحی را صادر کرد.

مصطفی صالحی ۳۰ساله در جلسات دادگاه اتهام واهی واردشده به خود مبنی بر قتل یک بسیجی پاسدار در جریان خیزش دی‌ماه ۱۳۹۶ را قاطعانه رد کرده بود؛ اما مرادعلی نجف‌پور حکم اعدام او را از پیش صادر کرده بود.

نام و تصویر این قاضی جنایتکار را ثبت می‌کنیم. تردیدی نداریم که در روزی که دیر نیست، عدالت در مورد او اجرا خواهد شد.

نه می‌بخشیم؛ نه فراموش می‌کنیم.

#نه_به_اعدام
#مردم_را_میکشند_زبانشان_هم_دراز_است

---قاضی مراد

 

--کولاز

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
وضعیت کارگران بازنشسته ایران خودرو!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، خواسته های بازنشسته های ایران خودرو چنین است: ١- صندوق بازنشستگی آینده ساز بسیار ناکارآمد و وضعیت بازنشسته ها به لحاظ درمان و مستمری ها بسیار افتضاح است. ٢- تعدادی از کارگران بازنشسته شده در شهریورماه، از پاداش قدردانی محروم شده اند و پاسخی از …

خبر
پیروزی های کارگران پروژه ای همچنان ادامه دارد!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، طی مدتی که کمپین افزایش حقوق در اجرا بود، نامه هایی به نهادهای دولتی آماده و در تاریخ ۲۵ مرداد فرستاده شد از جمله قوه قضاییه. در این نامه ها که به امضای ۱۰۰۰ کارگر پروژه ای با کدملی ارسال شده بود آقای مازیار گیلانی …

خبر
تجمع مربیان پیش دبستانی اهواز و شهرستان ها در مقابل استانداری اهواز

نیروی پیش دبستانی نیروی با کیفیت مربی مظلومه از حقوقش محرومه دوشنبه ۵ آبان #نه_به_اعدام #قیام_نزدیک_است #نه_به_جمهوری_اسلامی #MansourOsanlou 🆔http://t.me/khabargar

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: