روز یکشنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۸, با توجه به مراجعه خانواده زندانیان سیاسی محبوس در بند زنان زندان اوین که پس از قطع ارتباط تلفنی در این بند و همچنین ممنوعیت ملاقات بسیاری از زنان زندانی سیاسی محبوس در این بند به دادسرای امنیت تهران ضمن تائید قطع هرگونه تماس تلفنی و اعمال آن بصورت تنبیهی برای زندانیان بند زنان اوین “امین وزیری”, دادیار ناظر بر زندانیان سیاسی خبر از بازگشائی پرونده ای جدید برای “آتنا دائمی”, فعال حقوق کودک و زندانی سیاسی محبوس در بند زنان زندان اوین داد.

حسین دائمی، پدر آتنا دائمی، زندانی سیاسی که به همراه هفت زن زندانی دیگر در روزهای اخیر برای همبستگی با خانواده کشته‌شدگان اعتراض‌های آبان‌ماه در زندان اوین دست به تحصن زده بود، از انتقال دخترش به سلول انفرادی خبر داد.

مدت یک هفته است که از وضعیت آتنا دائمی زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین اطلاعی در دست نیست

روز شنبه ۷ دی‌ماه ۹۸ پس از مراجعه خانواده آتنا به زندان اوین هیچکس از جمله دادیار پاسخگو نبود و اظهار بی اطلاعی می‌کردند. بنا به گفته خانواده آتنا خبرهایی رسیده است که آتنا به بند دوالف اطلاعات سپاه منتقل شده اما آنها دلیل این انتقال و چگونگی انتقال وی را نمی‌دانند.

آقای حسین دائمی پدر آتنا در صفحه توییترش نوشته است: «خبرهایی رسیده که دخترم رو به انفرادی منتقل کردن، شرایط آتنا خطر ناکه وپزشک آتنا درخواست بستری فوری و اورژانسی داده ، دخترم رو به جای بیمارستان به انفرادی برده اند»

photo_زنان اوین

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: