افزایش فشار بر سهیل عربی با قطع تماس و بی خبری از او

خبر
1

مسئولان زندان تهران بزرگ جهت افزایش فشار بر زندانی سیاسی سهیل عربی کلیه تماس‌های او را بطور کامل قطع کرده و خانواده این زندانی در بی خبری نسبت به او بسر می‌برند.

♦️ ، ۱۳تیر۹۹، در روزهای گذشته ارتباطات تلفنی زندانی سیاسی سهیل عربی با خانواده اش قطع شده و هیچ ارتباطی با خارج از زندان نداشته است. ماموران زندان بدون هیچ علت مشخصی وی را از تماس تلفنی محروم کرده و فشار را بر او افزایش داده اند.

♦️ ارتباطات تلفنی این زندانی سیاسی از روز ۱۱ تیرماه تا کنون با خانواده اش قطع شده و همین امر موجب نگرانی خانواده و دوستان وی شده است.

♦️ یک منبع مطلع در این رابطه گفت: «از چند روز پیش تماسهای این زندانی با خانواده اش بطور مکرر قطع میشد و عملا مسئولان زندان مانع تماس او می شدند. اما از روز ۱۱ تیر تماسهای او بکلی قطع شده و دیگر هیچ تماسی با خارج از زندان نداشته است.

♦️ از سوی دیگر روز سه شنبه ۱۰ تیرماه ۹۹، در زمان آمار که زندانیان در سلول خود نبودند، مسئولان زندان به بهانه بازرسی وارد سلول سهیل عربی شده و وسایل او از جمله خودکار و اوراق او را بردند.

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
وضعیت زندانی سیاسی سهیلا حجاب، نگران کننده است

#سهیلا_حجاب در شرایط وخیم جسمی در بند قرنطینه زندان قرچک ورامین به سر می‌برد و از حق درمان و دیدار با خانواده محروم شده‌ است. سهیلا حجاب، زندانی سیاسی که محکومیت خود را در زندان قرچک ورامین سپری میکند، علیرغم تاربینی و عدم تعادل در حرکت از حق درمان و …

زندانیان
دلنوشته اى از حوریه فرج زاده براى فرزین رضایى روشن زندانى سیاسى

“رفیقی که ایستاده و زانو نمیزند ” مدتی پیش رفیق خوب ما که یاور و دلدار همه فعالین بوده و هست ، وجودش باعث دلگرمی و حضورش باعث امید به رفاقت ها در اینده بود همانند رسم پیشینه مخالفان ازادی دستگیر و برای جلو گیری از داشتن امید و روحیه …

خبر
#امام_نوید_افکاری شعارنویسی تهران
ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: