افزایش فشار در زندان قرچک ورامین؛ ناراحتی قلبی و عدم رسیدگی پزشکی به زهرا صفایی

خبرهای دریافتی حاکی از افزایش فشار در زندان قرچک ورامین بر روی زنان زندانی سیاسی است، پس از اذیت و آزار مسئولان زندان در هفته گذشته، زندانی سیاسی زهرا صفایی در زندان قرچک ورامین دچار حمله قلبی شده و به بهداری زندان منتقل گردید. او را پس از یک معاینه مختصر با دادن چند قرص به بند برگرداندند.

♦️یک منبع مطلع روز سه شنبه ۶ آبان اعدام گفت: «هفته گذشته رئیس بند زنان زندان قرچک ورامین به نام میرزایی و عسگری رئیس کارگاه از ۱۳ تن از زندانیان عادی زندان قرچک ورامین نامه ای علیه زندانیان سیاسی و به طور خاص زهرا صفایی گرفتند.

♦️در این نامه نوشته شده که زندانیان سیاسی و بطور ویژه‌ زهرا صفایی در مراجعه به کارگاه علیه نظام تبلیغ و صحبتهای سیاسی می کنند. رییس زندان با استناد به این نامه از رفت و آمد زندانیان سیاسی به کارگاه زندان جلوگیری کرده و در را به روی آنان بسته است.

♦️زندانیان سیاسی در اعتراض به این توطئه و ایجاد محدودیت با سر دادن شعار مرگ بر دیکتاتور و کوبیدن به در، دست به اعتراض زدند.

♦️پس از صحبت زندانیان سیاسی با زندانیان امضاء کننده این نامه، مشخص شد که ۱۰ تن از این زندانیان جدیدالورود بوده و اصلا از متن نامه اطلاعی نداشتند. سه تن دیگر نیز از زهرا صفایی و دیگر زندانیان معذرتخواهی کرده و گفتند که زیر فشار رئیس بند این متن را امضا کرده اند….

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: