افشاگری،فاجعه های جدید در حال شکل گیری در کشور

دوستان عزیز مدتیست فاجعه بزرگی در بخشی از کشورمان در حال رخداد است . عمق این فاجعه چنان است که اگر بدانی و اقدامی نکنی بی گمان نشانه نداشتن انسانیت و بی شرافتی داننده آنست .
منطقه حمیدیان در شهر رشت از مناطق محروم و ضعیف این شهر با جمعیتی فراوان است . تنها مدرسه راهنمایی دخترانه این منطقه گرفتار باندی مخوف شده . این باند با استفاده از پسران 18 تا 20 سال دختران نوجوان کلاس هفتمی و هشتمی این مدرسه را به بهانه های زیاد اغفال و آنها را به خانه های امن خود برده از آنها فاحشه می سازند . سپس همین دختران نوجوان را با تهدید به انتشار فیلم و عکسی که در زمان تجاوز جنسی یا سوءاستفاده جنسی تهیه کرده اند وادار به تن فروشی می کنند . مکانی که این دختران نوجوان در آنجا به مشتریان عرضه می شوند خیابان نسترن در همین منطقه حمیدیان قرار دارد که از لحاظ عمق فاجعه بی شباهت به بازار برده فروشان داعش نیست . بازاری که کالای آن دخترکانی 13 و 14 ساله هستند . متاسفانه با تماسهای فراوان اهالی محل هنوز نیروی انتظامی بی غیرت و بی شرف جمهوری اسلامی هیچ اقدامی انجام نداده و این تبهکاران به راحتی و با اسودگی خیال همچنان به کار پلید خود ادامه می دهند . از میان خودروها و موتور سیکلت های اعضای این گروه تنها دو مورد پلاک دارند . یک موتور سیکلت به شماره 127-82128 و یک پژو به شماره 39ص833 ایران 46 دارای پلاک هستند .
هموطنان عزیز در تمامی کشورهای دنیا سوءاستفاده جنسی یا حتی ارتباط جنسی با کودکان زیر 18 سال یک جنایت محسوب می شود ولی در کشور ما این فاجعه در جریان است . لطفن این متن را در گروه های مختلف پخش کنید شاید وجدان فردی که به اشتباه وارد سیستم این نظام اهریمنی شده بیدار شد و جلوی این جنایت را گرفت و دختران نوجوان دیگر را نجات داد .
نشانی این منطقه : رشت حمیدیان مدرسه عموپور – نشانی محل تجمع این باند و اغفال دختران نوجوان رشت حمیدیان خیابان نسترن
شمار ا به انسانیت تان و شرافت تان سوگند می دهم این متن را پخش کنید .

One thought

  1. امروز 13 بهمن 97 این فاجعه همچنان ادامه دارد و هیچ ارگان و نیروی انتظامی جلوی این فاجعه را نگرفته است

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.