‍ (https://attach.fahares.com/P2hYeUGDid66Qm0izXPbpA==) فرار علم‌الهدی به سبزوار هم‌زمان با تظاهرات گسترده‌ی مردم مشهد/ علم الهدی: مسئولان با تکیه بر توان و ظرفیت داخلی مشکلات را حل کنند

علم الهدا از ترس قیام مردمی وانقلاب ملی ایران به شهر سیزوار فرار کرده است. او به بهانه جلسه با مسولان حکومتی به سبزور فرار کرده است. احمد علم الهدی در نشست شورای اداری شهرستان سبزوار: بدبخت شدیم. زود تر کاری کنید .اگر این شعله بالا بگیرد هیچکاری نمی توانیم بکنیم. دروغ های حکومتی را هم به این تیتر ها به عنوان حضور در جلسه منتشر کرده اند. کمتر دیده شده بود، علم الهدا مشهد مرکز حکومت جاعش را خالی کند. متن دروغ های حکومتی را بخوانید.

🔴گاهی در کشورهای دیگر به دلیل فساد، وزیر یا شخص مهمی استعفا می‌دهد، آن چیزی که در آن کشورها دیده می‌شود تنها تبلیغات است و واقعیت ندارد!!

🔴 در این کشورها مردم از فسادها مطلع نمی‌شوند!! و وقتی فسادی آشکار می‌شود و مردم مطلع می‌شوند فرد اقدام به استعفا می‌کند.

🔴مردم در کشور ما بر مسئولان نظارت دارند!! مسئولان باید دقت کنند تا مشکلات مردم حل شود.

🔴 امروز ما در برابر مردم به دلیل مشکلات مختلف شرمنده‌ایم!! و باید تلاش کنیم تا مشکلات با استفاده از توان و ظرفیت داخلی حل شود.
گزارشگرسایت خبرگر عیاران کمپین معیشت

attach 📎

الهدا دلقک

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: