افشاگری علم الهداهم از مشهد به سبزوار فرار کرد.

افشاگری

‍ (https://attach.fahares.com/P2hYeUGDid66Qm0izXPbpA==) فرار علم‌الهدی به سبزوار هم‌زمان با تظاهرات گسترده‌ی مردم مشهد/ علم الهدی: مسئولان با تکیه بر توان و ظرفیت داخلی مشکلات را حل کنند

علم الهدا از ترس قیام مردمی وانقلاب ملی ایران به شهر سیزوار فرار کرده است. او به بهانه جلسه با مسولان حکومتی به سبزور فرار کرده است. احمد علم الهدی در نشست شورای اداری شهرستان سبزوار: بدبخت شدیم. زود تر کاری کنید .اگر این شعله بالا بگیرد هیچکاری نمی توانیم بکنیم. دروغ های حکومتی را هم به این تیتر ها به عنوان حضور در جلسه منتشر کرده اند. کمتر دیده شده بود، علم الهدا مشهد مرکز حکومت جاعش را خالی کند. متن دروغ های حکومتی را بخوانید.

🔴گاهی در کشورهای دیگر به دلیل فساد، وزیر یا شخص مهمی استعفا می‌دهد، آن چیزی که در آن کشورها دیده می‌شود تنها تبلیغات است و واقعیت ندارد!!

🔴 در این کشورها مردم از فسادها مطلع نمی‌شوند!! و وقتی فسادی آشکار می‌شود و مردم مطلع می‌شوند فرد اقدام به استعفا می‌کند.

🔴مردم در کشور ما بر مسئولان نظارت دارند!! مسئولان باید دقت کنند تا مشکلات مردم حل شود.

🔴 امروز ما در برابر مردم به دلیل مشکلات مختلف شرمنده‌ایم!! و باید تلاش کنیم تا مشکلات با استفاده از توان و ظرفیت داخلی حل شود.
گزارشگرسایت خبرگر عیاران کمپین معیشت

attach 📎

الهدا دلقک

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
چشم #اسفندیار #استعمار در #ایران ، #اسلام است! گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا

گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا در تلویزیون اندیشه اختصاص داشت، به اصالت فعالیت حزبی در زندگی پارتی‌ها و وحشت اسلام از زندگی جمعی ایرانیان بحث موتا از دقیقه دهم آغاز می‌شود و در آن پایه‌های دوام جمهوری ایران‌فروشی اسلامی مورد حمله قرار می‌گیرد.

خبر
شصت‌و‌یکمین دادگاه حمید نوری؛ بازگشت «مینی‌بوس‌های خالی» پس از اعدام زندانیان بسیار دردناک بود

شصت و یکمین جلسه دادگاه حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام های تابستان ۶۷ زندان گوهردشت، روز دوشنبه چهارم بهمن ۱۴۰۰ با جلسه نخست شهادت امیرهوشنگ اطیابی، زندانی چپ نجات یافته از آن اعدام‌ها، برگزار شد. امیرهوشنگ اطیابی که دانشجوی اخراجی سال ۱۳۵۹ بود، در اسفند سال ۱۳۶۲ به …

خبر
توییت شکوفه آذرماسوله زندانی سیاسی سابق به مناسبت آزادی #آتنا_دائمی

 آزادیت به شادی همرزمم هم بندی ام ، هم سنگرم خوش آمدی به زندان بزرگتر … حتی اگر دلیل آزادیت نمایش و شوی #دیکتاتور_حقیر برای برجام شان باشد بعد از هفت سال حبس آزادیت مبارک مان باشد گل دختر ….. از من می پرسی چرا سنگر می‌سازیم سنگر ما، فریاد …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: