خوشبختانه همانطور که در تصویر معرفی شده خود سپاه برای معرفی قدرت سپاه میبینیم که کله انها به نسبت تمام بدنشان چقدر کوچک است. یعنی به اندازه نخود هم مغز ندارند. ( تصویر بالای گزارش را ببینید .در نشریات داخلی سپاه خودشان را این طوری ترسیم می کنند. کله کوچولو)

در طی ماه های گذشته هر هفته بیش از پانزده حمله هکری ارتش سایبری سپاه به سایت خبر گر شده است. که مهندسان نیوتکنولوژی خبر گر همه را خنثا کرده اند. روش دیوار چینی ساید های کار امد، مستقل و ازادیخواه را بزودی در بخش اموزش های سایبری عملی اغاز خواهیم کرد. با خبر گر باشید که صدای مستقل وازاد بی صدایان ومزد بگیران وزندانیان وزنان ودختران ستم دیده است. اجازه ندهیم که با ایجاد یک انحصار تازه رسانه ای بار دیگر برایمان یک خمینی یا هیولایی دیگر بتراشند. کسانی از سایت خبر گر با شما مردم حرف می زنند که از جمله شناخته شده ترین ومستقل ترین وبلا کشیده ترین وستم دیده گان دادخواه هستند. به سایت خبر یاری برسانید . خبر گر را منتشر کنید تا جلوی انحصار رسانه ای جدید را بگیریم. ازادی رسانه ها با قوانین ضد تراست و عملکرد شهروندان اگاه که با انتخاب های درست خود جلوی انحصاری شدن خبر رسانی ورسانه را می گیرند. به مدیای خبر گر و شبکه های اجتماعی ان بپیوندید تا ما هم صدای مستفل خودمان را داشته باشیم. ما ستم دیده گان دادخواه. ما مزد بگیران ما ضربه خورده گان جهل ویاس وترس. اتحاد مبارزه پیروزی . در زیر نمونه هایی از ایمیل های کمپانی گوگل را که خبر حمله های سایبری به سایت خبر گر را به ما داده اند به عنوان مستندات واقعی نه ادعا های بی مدرک به شما یاران ایرانیان و ستم دیده گان دادخواه وعیاران معیشت تقدیم می کنیم. وبه این بهانه از کادر فنی وسرور های گوگل قدر دانی میکنیم.

سردبیری خبرگر

14 دی 1396

دو نمونه از جی میل های گوگل دال بر حمله های احمقانه سایبری سپاه که دها نمونه دیگر انرا را در ذخیره جی میل هایمان به رسم یادبود نگه داشته ایم. بسیار ضعیق وبی عرضه هستند. اگر روس ها به کمکشان نیایند هیچی بلد نیستند. البته روس ها هم ملیاردها دلار از سرمایه ما مردم ایران را از این احمق ها برای سرکوبی مردم ایران گرفته اند.

در پی تلاش‌های ناموفق زیاد برای ورود یا وارد کردن نام کاربری نادرست، ورود به سایت برای یک IP یا نام کاربری قفل شده است:
Username: admin
IP Address: 35.227.72.10

IP Range: 35.227.72.*

برای مشاهده مدت زمان قفل شدن کاربر یا آزاد کردن آن به پیشخوان سایت وردپرس خود وارد شوید.
Sent from my iPhone

Begin forwarded message:

From: وبسایت برو بالاتر صدای انقلاب ملی ایران است <kingcyrus2028@gmail.com>
Date: 4 January 2018 at 11:53:17 am AEST
To: kingcyrus2028@gmail.com
Subject: [https://borobalatar.com] هشدار ورود ناموفق به سایت

در پی تلاش‌های ناموفق زیاد برای ورود یا وارد کردن نام کاربری نادرست، ورود به سایت برای یک IP یا نام کاربری قفل شده است:
Username: wasptourgmail-com
IP Address: 35.227.72.10

IP Range: 35.227.72.*

برای مشاهده مدت زمان قفل شدن کاربر یا آزاد کردن آن به پیشخوان سایت وردپرس خود وارد شوید.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: