الهام افکاری:«تهدید کنید، تخریب کنید، بازداشت کنید. با یاد و نام نوید در دل‌ها چه می‌کنید؟»

خبر

الهام افکاری در شرح عکسی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد نوشته است: «اینجا میدان جنگ نیست، اینجا مزار نویدمان است که ریختند و بردند و ویران کردند.»
«تهدید کنید، تخریب کنید، بازداشت کنید، با یاد و نام نوید در دل‌ها چه می کنید ؟؟؟

 

مهدی خزعلی: همین که امروز برای نوید افکاری سنگ قبری زیبا می‌گذارند یعنی ما پیشرفت کردیم.

⭕️ “تخریب سنگ قبر” نوید افکاری بعد از بازداشت موقت پدر و برادرش

ادعای وقیحانه فرماندار سپیدان درباره تخریب مزار نوید افکاری: مقبره خارج از عرف ساخته شده بود

جواد جوادی فرماندار سپیدان دلیل تخریب مزار نوید افکاری را ساخت «یک دیوار خارج از عرف و ضوابط ساخت و ساز» در کنار آن ذکر کرد.

جوادی گفت که ارتفاع دیوار ساخته شده در کنار قبر نوید افکاری ۱۶۰ سانتیمتر در ۴۰ سانتی متر بوده است.

او مدعی شد که این مقبره «بدون رعایت استانداردهای فنی مهندسی و بدون اخذ مجوز از مراجع کارشناسی فنی» در حال ساخته شدن بوده است.

فرماندار سپیدان در عین حال اعلام نکرد که اندازه استاندارد برای ساخت مقبره چه میزان است. او همچنین اشاره ای به بازداشت پدر و برادر نوید افکاری نکرد.

روز پنج شنبه ۲۷ آذر ماه، حسین افکاری و حمید افکاری، پدر و برادر نوید افکاری، درحالی که بر مزار او در آرامستان روستای سنگر از توابع بخش همایجان شهرستان سپیدان حاضر شده بودند، از سوی نیروهای امنیتی برای ساعاتی بازداشت شدند.

بنابرگزارش ها پدر و برادر نوید افکاری قصد داشتند مزار او را برای نصب سنگ قبر آماده کنند که نیروهای امنیتی آنها را بازداشت کردند.

ساعاتی پس از آن الهام افکاری خواهر نوید افکاری با انتشار عکسی از مزار تخریب شده نوید افکاری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «تهدید کنید، تخریب کنید، بازداشت کنید، با یاد و نام نوید در دل ها چه می‌کنید.»

نوید افکاری، از بازداشت شدگان اعتراض های مرداد ۹۷ ،در بیست و دوم شهریور ماه و با وجود اعتراضات گسترده به صدور حکم اعدام او، از سوی قوه قضاییه جمهوری اسلامی اعدام شد.

دو برادر نوید، حبیب و وحید افکاری نیز که از نیمه شهریور ماه همزمان با او به انفرادی منتقل شده بودند تاکنون بیش از ۱۰۶ روز است که در سلول انفرادی نگهداری می شوند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
فوری شعار دانشجویان پلى تکنیک :«اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت»

فورى ⁩، دقایقى پیش، تهران: ‏نیروهاى امنیتى در ورودى پلى تکنیک را از بیرون به روى معترضان بسته اند تا آنها وارد خیابان نشوند. ‏ معترضان با شعار «بى شرف» و «اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت» علیه جمهورى اسلامى شعار مى دهند ‏

خبر
همبستگی نو با منصور اسانلو با نگاهی به زندگی سخت کارگران رانندگان و اتوبوسداران و کامیونداران

اعتراض و اعتصاب های مزدبگیران و راه های همبستگی پیرامون رسیدن به اعتصابا ت و اعتراضات با پروژه های هر اتوبوس یک چهار راه و همکاری دیگر مخالفان و ناراضیان با منصور اسانلو

خبر
🔴از دردهای سیستان و بلوچستان

اینجا خاک مردم زحمتکش بلوچ است. کمبود آب، عدم مدیریت، بی اعتنایی مسئولان وشرایط سخت، زندگی را برای این کشاورزان زحمتکش سخت تر کرده‌است. اما بی تردید، روزی نه چندان دور، فریاد این کشاورزان گرسنه به خشم تبدیل خواهد شد و حاصل این خشم مقدس، بهروزی زحمتکشان خواهد بود!

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: