امام خمینی لباس های زیر زنان را تبرک میکند.

ویدیو ها

امام خمینی را در کره ماه دیده بودند. همان هنگام که فضا نوردان به ماه رفته بودند. بعد او را در حد معصومین بالا برده بودند. و گاه اشعار عارفانه وعاشقانه نسبت داده بودند. دورین مگ گری یک زن امریکایی که همه جا بود، در اندرونی وبیرونی وتنها کسی بود که خمینی بی اجازه او اب نمی خورد را نزدیک ترین فرد به او می دانستند. ورابطه دیگرش با فاطی همسر احمد آقا. اما همه را سر پوش می گذاشتند ومی گفتند دروغ است .حالا دیگر منابع اروپایی وامریکایی به تدریج فیلم ها وویدئو های را در دسترس قرار می دهند ، که تا قبل از انقلاب اینترنت دیدن انها نشدنی بود. ببینید خمینی چگونه سو تین ها ولباس های زیر و روی دیگر را تبرک می کند . امان از ان سوتین سفیده که از دست آغا جدا نمیشه ! فتبارک االله مع الخالقین

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران

تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران امروز چهارشنبه ۶ بهمن‌ماه کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران در اعتراض به عدم دریافت حق و حقوق قانونی خود و عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در محوطه شرکت دست به تجمع زدند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان

تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان امروز سه‌شنبه پنجم بهمن‌ماه کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه در محوطه کارخانه دیت به تجمع زدند.

ویدیو ها
راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی

راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی صبح امروز دوشنبه ۴ بهمن ماه جمعی از کارگران پتروشیمی رازی در اعتراض به ممنوع الورود شدن تعدادی از کارگران دست از کار کشیدند و مقابل حراست مجموعه اعتراض کردند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: