نتیجه کشتار بی وقفه جوانان مردم ایران توسط حکومت اسلامی گسترش خشونت است. که حالا این همه خشونت تولید شده توسط حکومت ولایت فقیه به خودشان برگشته است.

سومین قتل طى یک روز/ سرهنگ کاووس محمدی: روز گذشته خبر قتل یک روحانی در باغ دلگشاى شیراز به پلیس اعلام شد. با حضور ماموران مشخص شد مقتول به علت اصابت گلوله جان خود را از دست داده است.photo_2017-10-25_20-10-56

جزئیات قتل یک روحانی در تهران؛ مقتول دانشجوی دکترای الهیات بود/ قاتل از مالباختگان مؤسسات مالی بوده است
تحقیقات اولیه حاکی از آن دارد که مقتول یک روحانی و دانشجوی دکتری الهیات و ۴۵ ساله است که با پنج ضربه چاقو توسط یک مرد ۴۳ ساله حدود ساعت ۱۶:۵۰ دیروز در مقابل در خروجی متروی امام خمینی (ره) (درب خیابان خیام) به شدت مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات جان خودش را از دست داده است.

همچنین ضارب به سرعت توسط پلیس بازداشت شده است.

photo_2017-10-25_06-57-53

قاتل در تحقیقات اولیه گفته است: صبح دیروز برای حل مشکلات و دریافت حق و حقوق خود به مقابل مجلس رفته اما موفق به ورود مجلس نشدم، سپس به مغازه برادرم رفته و نهار خوردم، در نهایت از مغازه برادرم خارج شدم و تصمیم گرفتم یک نفر که دارای سمت و مسئولیت است را به قتل برسانم.

برای رسیدن به هدفم، یک چاقو به قیمت ۳۵ هزار تومان خریدم و در خیابان پَرسه زدم تا اینکه به مقابل مترو رسیدم و با دیدن یک روحانی به سمت وی حمله‌ور شدم؛ گمان می‌کردم چون مقتول روحانی است، باید دارای سمت و مسئولیت باشد که به وی حمله‌ور شدم.

پیکر مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین تحقیقات از متهم این پرونده ادامه دارد.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: