امروز در شانزدهمین روز اعتصاب: کارگر هفت تپه! اتحاد اتحاد!

ویدیو ها

امروز در شانزدهمین روز اعتصاب، تعداد زیادی از کارگران هفت تپه، متحدانه و شعار زنان در داخل شهر شوش راهپیمایی کردند!

کارگر هفت تپه! اتحاد اتحاد!

«یه بچه گرسنه وعده سرش نمیشه!»

کارگران هفت‌تپه، چند ماه است که حقوقی دریافت نکرده‌اندـ

“مرگ بر اسدبیگ! مرگ بر روحانی!”

دور تازه اعتراض‌ها در کارخانه نیشکر هفت‌تپه خوزستان در حالی وارد هفدهمین روز شده که کارگران از افزایش مبتلایان به کرونا در این مجموعه ابراز نگرانی کرده‌اند. پرداخت سه ماه حقوق معوقه و تمدید دفترچه بیمه از جمله خواسته های کارگران هفت تپه است.

هفدمین روز اعتراض صنفی کارگران هفت تپه و ابتلای جمعی از آنها به بیماری کرونا

کارگران معترض مجتمع نیشکر هفت تپه در هفدهمین روز دور تازه اعتراضات خود، امروز چهارشنبه ۱۱ تیرماه با راهپیمایی در خیابان‌های شهر شوش بر پیگیری مطالبات خود تاکید کردند.

از ساعات اولیه صبح امروز، ۴۰۰ کارگر این واحد صنعتی در اعتراض به «عدم پرداخت حقوق معوقه»،‌ «عدم تمدید دفترچه بیمه»، «بازگشت به کار همکاران اخراجی»، «بازداشت امید اسدبیگی،‌ مدیرعامل شرکت»،‌ «خلع ید کارفرما و بخش خصوصی» و «بازگرداندن ثروت‌های اختلاس‌شده به کارگران» با راهپیمایی در خیابانهای اصلی شهر و سردادن شعارهای اعتراضی خواستار رسیدگی مسئولین به مطالبات خود شدند.

کارگران پس از راهپیمایی، مقابل ساختمان فرمانداری شهرستان شوش تجمع کرده و بار دیگر اعلام کردند تا رسیدن به خواسته‌های خود، اعتصاب و اعتراضات را ادامه خواهند داد. تداوم اعتراضات توسط کارگران در حالی اعلام شد که در طول حضور آنها در مقابل فرمانداری، هیچ یک از مسئولان فرمانداری این شهر در جمع معترضان حضور نیافت و اعتنایی به شعارها و مطالبات کارگران نداشته است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

خبر
”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم ))

ما از شما یاران گرامی خواهش می کنیم بر پایه خواسته های مشترک حداقلی به هم بپیوندیم . منصور اسانلو کارگرسندیکالیست و سخنگوی دوره ای جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران : ”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم )) ما بخشی از نیروهای مردمی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: