امروز در شانزدهمین روز اعتصاب: کارگر هفت تپه! اتحاد اتحاد!

ویدیو ها

امروز در شانزدهمین روز اعتصاب، تعداد زیادی از کارگران هفت تپه، متحدانه و شعار زنان در داخل شهر شوش راهپیمایی کردند!

کارگر هفت تپه! اتحاد اتحاد!

«یه بچه گرسنه وعده سرش نمیشه!»

کارگران هفت‌تپه، چند ماه است که حقوقی دریافت نکرده‌اندـ

“مرگ بر اسدبیگ! مرگ بر روحانی!”

دور تازه اعتراض‌ها در کارخانه نیشکر هفت‌تپه خوزستان در حالی وارد هفدهمین روز شده که کارگران از افزایش مبتلایان به کرونا در این مجموعه ابراز نگرانی کرده‌اند. پرداخت سه ماه حقوق معوقه و تمدید دفترچه بیمه از جمله خواسته های کارگران هفت تپه است.

هفدمین روز اعتراض صنفی کارگران هفت تپه و ابتلای جمعی از آنها به بیماری کرونا

کارگران معترض مجتمع نیشکر هفت تپه در هفدهمین روز دور تازه اعتراضات خود، امروز چهارشنبه ۱۱ تیرماه با راهپیمایی در خیابان‌های شهر شوش بر پیگیری مطالبات خود تاکید کردند.

از ساعات اولیه صبح امروز، ۴۰۰ کارگر این واحد صنعتی در اعتراض به «عدم پرداخت حقوق معوقه»،‌ «عدم تمدید دفترچه بیمه»، «بازگشت به کار همکاران اخراجی»، «بازداشت امید اسدبیگی،‌ مدیرعامل شرکت»،‌ «خلع ید کارفرما و بخش خصوصی» و «بازگرداندن ثروت‌های اختلاس‌شده به کارگران» با راهپیمایی در خیابانهای اصلی شهر و سردادن شعارهای اعتراضی خواستار رسیدگی مسئولین به مطالبات خود شدند.

کارگران پس از راهپیمایی، مقابل ساختمان فرمانداری شهرستان شوش تجمع کرده و بار دیگر اعلام کردند تا رسیدن به خواسته‌های خود، اعتصاب و اعتراضات را ادامه خواهند داد. تداوم اعتراضات توسط کارگران در حالی اعلام شد که در طول حضور آنها در مقابل فرمانداری، هیچ یک از مسئولان فرمانداری این شهر در جمع معترضان حضور نیافت و اعتنایی به شعارها و مطالبات کارگران نداشته است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
اسامی زندانیان سیاسی #بند_زنان #زندان_اوین

  اسامی زندانیان #بند_زنان #زندان_اوین به ترتیب میزان حبس قابل اجرا #مریم_اکبری_منفرد #فاطمه_مثنی و #صبا_کردافشاری بیشترین حبس قابل اجرا را دارند. خانم اکبری‌منفرد از حدود ۱۱سال پیش بدون مرخصی زندانی است و همراه #آتنا_دائمی مریم اکبری منفرد و #پریسا_رفیعی پرونده‌ها‌ی باز نیز دارند.

خبر
همدردی صدیقه مالکی فرد، همسر هاشم خواستار، با خانواده ی زنده یاد نوید افکاری

مشهد: همدردی صدیقه مالکی فرد، همسر زندانی سیاسی هاشم خواستار، با خانواده ی زنده یاد نوید افکاری و اشاره به اعدام های جنایتبار گذشته ی رژیم جمهوری اسلامی ۹۹.۷.۳ #نه_به_اعدام #قیام_نزدیک_است #نه_به_جمهوری_اسلامی

خبر
تهدید به مرگ با آمپول هوا مصطفی هاشمی‌زاده،‌ دانشجوی بازداشتی جانباختگان هواپیمای اوکراینی توسط ماموران امنیتی

مصطفی هاشمی‌زاده،‌ دانشجوی بازداشتی مراسم یادبود جانباختگان هواپیمای اوکراینی در دی‌ماه ۹۸، در زمان بازداشت و بازجویی از سوی ماموران امنیتی به مرگ با آمپول هوا تهدید شده است. وی که دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه تهران است می‌گوید پس از بازداشت در دی‌ماه سال گذشته چندین بار تهدید به «مرگ» …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: