این زندانی سیاسی که از بیماری دیابت رنج می برد و نیازمند تزریق داروی انسولین است در پی اعتصاب به سلول انفرادی منتقل شده است.

آقای رضایی که دوازدهمین سال از دوران محکومیت خود را سپری می‌کند تاکنون بدون حتی یک روز مرخصی در زندان بسر برده است.

روز شنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ هوشنگ رضایی زندانی سیاسی محبوس در زندان گوهردشت پس از اعلام اعتصاب غذا توسط عوامل زندان به سلول انفرادی منتقل شد.

اعتصاب غذای هوشنگ رضایی در اعتراض به عدم موافقت با آزادی مشروط وی صورت گرفته است.

این درحالیست که این زندانی سیاسی ۱۲ سال از دوران محکومیت ۱۵ ساله خود را سپری نموده و از بیماری دیابت رنج می برد.

نامه #هوشنگ_رضایی زندانی سیاسی؛
در باب رد درخواست آزادی مشروط وی با دخالت نهادهای امنیتی

 

من از بهمن ماه ۱۴۰۰ تا بیست فروردین ۱۴۰۱ تمامی راه قانونی را طی کردم و از اسفند ده بار به بنده قول دادن که بنده تا یک هفته یا ده روز آینده آزاد هستم و هر بار قول های واهی را به من داده و من را سرکار گذاشتن و هر کدام اعم از قاضی و یا هر مسئول دیگه ای که به او مراجعه می کردم میگفتن که آزادی مشروط بنویس من هر بار مینوشتم و هر بار یک قول کوتاه مدت یعنی یک هفته تا ده روزه به من میدادن که بعد از رفتن آنها دیگر هیچ جوابی دریافت نمیکردم.

هر بار با مراجعه به دادسرا مقدس دو باره همان قول ها را از طرف قاضی ناظر بر زندانیان سیاسی گفته میشد و دوباره به همان صورت بنده را سر کار میزاشتن و این همیشه برایم سوال بود اگه همه راضی هستن پس مشکل از کجا است ؟
که تنها جوابی که به آن رسیدم این بود که مثل همیشه نهاد های امنیتی مانع اصلی هستند و این با عدم استقلال دادستانی همخوانی داشت به همین علت تنها یک راه برایم باقی مانده بود و آن این بود که برای این که صدایم به همگان برسد دست به #اعتصاب غذا و آب ، #دارو بزنم با علم به این که نخوردن آب و دارو با مریضی که دارم ضربه‌ای جبران ناپذیری را متحمل میشوم

زندانی سیاسی: هوشنگ رضایی
دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۱

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: