«سیدسلمان سامانی» سخنگوی وزارت کشور در تماس خبرنگار انصاف نیوز درباره‌ی خبر درگذشت یک مامور حفاظت فرودگاه مهرآباد گفت: با توجه به این که بحث نظامی است، قاعدتا خود نیروهای مسلح اطلاع رسانی می‌کنند.

به گزارش انصاف نیوز، بعدازظهر روز دوشنبه خبری با تیتر مشابه «شهادت مامور حفاظت فرودگاه در تیراندازی مهرآباد» در رسانه@های غیررسمی و بعد به صورت خبر غیررسمی در رسانه‌های رسمی منتشر شد، از جمله سایت شبکه‌ی «العالم» که مربوط به صداوسیما است، با همین تیتر، از «کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان» که دیگر خبرگزاری صداوسیماست نقل کرد:mktf57C_small

«مهدی یزدی از ماموران حفاظت فرودگاه مهرآباد، که در جریان تیراندازی در مهرآباد مجروح شده بود، به شهادت رسیده است. شنبه سوم تیر صدای تیراندازی در فرودگاه مهرآباد موجب رعب و وحشت در میان مردم شد که دلیل آن مانور نیروهای مسلح عنوان شد. معاون امنیتی استانداری تهران، مانور نیروهای مسلح و شنیده شدن صدای تیراندازی در اثر این مانور را تایید کرده و گفته بود این مساله امنیتی نیست و تنها مانور داخلی بوده است».

تا ساعت ارسال این خبر (ساعت ۲۰ روز دوشنبه ۵ تیرماه)، خبر دیگری به نقل از منابع رسمی در این باره منتشر نشده و مشخص نیست که در صورت وقوع این اتفاق، فرد مورد نظر به خاطر سهل انگاری در یک مانور جان خود را از دست داده و یا آن طور که در فضای مجازی شایعاتی شکل گرفته، در یک اتفاق از سوی کسی کشته شده است؟

بعد از کشته شدن محمد حسین تا جیک فرمانده ارشد سایبری سپاه توسط پدر وبازجوی اش در منزل شخصی اشان  بدلیل انکه اطلاعات مهمی را برای امد نیوز تلگرام موفق خبری می فرستاد . خبر کرگ چندین سپهی در بلوچستان و سوریه خودنمایی کرد وحتا مرگ سپاهیانی در نیجریه ، امروز هم خبر مرگ یزدی یکی از گارد های فرودگاه مهر اباد در یک مانوری که هیچ کس از ان خبر نداشت .گلوله به طرزی حرفه ای در مخچه اش فرو رفته و او را کشته است. ایا او همجزو مخالفان درون سپاه است. در جایی مهم مثل فرودگاه ؟ شاهدینی در فرودگاه مرگ او را کا ملا دقیق وحساب شده دانسته اند. مانور بدون اعلام ان هم با گلوله های واقعی در بین مردم بی خبر فقط از همین سپاه واطلاعت اسلامی ولایت فقیه بر می آید.  مثل کشتار 17 معترض جلوی مجلس و زخمی کردن 53 نفر جلوی مجلس تا دیگر مردم برای اعتراض انجا نروند.مانور مجلس وقبر خمینی که لو رفت ، حتمن کشتار یزدی در فرودگاه هم لو خواهد رفت.Mehdi_yazdi22555

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: